ТОП 5 незаменимых аксессуаров для дартс

Незаменимые аксессуары для дартс

Вирішили зайнятися дартсом? Обов’язково прочитайте цю статтю, для того, щоб знати, які аксесуари вам 100% будуть корисні.

Доречи, якщо ви бажаєте дізнатися правила гри в дартс, то переходьте за посиланням.

1. Оперення

Перша частина дротика, яка страждає найбільше за все — це оперення. Виконуючи кидки в мішень для дартсу, ви обов’язково будете влучати одним дротиком в інший, це неминуче. І чим вище буде ваша влучність, тим частіше ви будете зачіпати сусідні дротики при кидку. Це призводить до зносу оперення в першу чергу. Оперення, навіть з помітними дефектами, можна використовувати досить довго, протягом 10, а можливо і більше тренувань. При покупці дротиків, обов’язково переконайтеся що запасні оперення є в комплекті. Якщо ж ви плануєте грати багато, тоді обов’язково замоялйте не меньше 3-5 запасних комплектів.

Чат для дартсменов
Приєднуйся до чату дартсменів України: https://t.me/cubesdartsclub

Оперення для дартсу бувають різної форми. При виборі оперення ви повинні розуміти, що чим більше площа оперення, тим краще це оперення стабілізує дротик в польоті, а ще чим важче сам дротик, тим більше сили потрібно для його стабілізації. Якщо ви новачок, зупиніться на виборі стандартного великого оперення, а дротики використовуйте бажано не дуже важкі, до 21-22 грамів. Після вдосконалення своєї техніки кидка можна придивлятися вже і до оперення меншого розміру. Чим менший розмір оперення, тим менше воно буде заважати вам при здійсненні кучних кидків, коли всі дротики мають розміститися на мінімальній площі.

Як продовжити термін використання оперень?

Існують кілька методів продовжити життя оперення.

Перший спосіб — акуратні тренування. Якщо ви хочете менше влучати одним дротиком в інший, намагайтеся уникати купчастих кидків під час тренувань. Кидайте дротик в той чи інший сектор, де достатньо вільного простору і ймовірність потрапити в сусідній дротик невисока.

Спосіб два — використовуємо захист для оперення. Для збереження оперень також придумані спеціальні аксесуари.

Защита для оперения из пластика (6 шт.)

На фото вище захист для оперення із пластику. Даний вид захисту не дуже надійний і працює не довго, достатньо 2-3 влучань, і він розлітається на 2 половинки. Коштує такий аксесуар недорого, тому якщо вирішили купити захист для оперення саме із пластику, то купуйте їх побільше.

Защита для оперения из алюминия (3 шт.)

Металевий захист для оперення коштує дорожче, але на справді і служить довше. Цей аксесуар не ламається після влучань в нього так швидко, тому буде більш вигідною покупкою.

Доречи, захист для оперення такого типу тримає більш правильну форму для оперення, що позитивно впливає на траекторію польоту дротика, тому ми рекомендуємо купувати саме такий вид.

Для новачків у нас є корисні статті, в яких описані правила гри в дартс, а також є інструкція з розвитку правильної техніки кидка дротика.

Рекомендуємо: додатки для дартс, граємо в дартс онлайн.

2. Хвостовики

У задній частині дротика є ще одна деталь, яка також постійно страждає від обстрілів — це хвостовик. Хвостовики, як і оперення, теж є витратним матеріалом, і служать не так довго, як хотілося б. Найчастіша причина поломки — це влучання дротиком в дротик, а точніше дротиком в хвостовик. Якщо ви ще новачок, і кидаєте зовсім не купчасто, то є ймовірність що ваші хвостовики протягнуть довше, але якщо кучність у вас вже непогана, обов’язково придбайте запасні хвостовики.

Хвостовики бувають алюмінієві і пластикові, довжина хвостовиків також буває різною: короткий — 35 мм, середній — 40 мм, довгий (стандартний) — 45 мм.

Вибираючи хвостовики вам потрібно знати, що довгі і легкі хвостовики найкраще стабілізують дротик в польоті. Для новачків оптимальними можуть бути довгі пластикові або алюмінієві хвостовики (бажано не товсті, оскільки їх вага досить великий). Що стосується більш досвідчених гравців, вони зазвичай вибирають короткі хвостовики, оскільки мають вже стабільну техніку кидка.

Пластикові та алюмінієві хвостовики для дартсу.

Термін служби алюмінієвих хвостовиків як правило помітно довше. За умови використання додаткових аксесуарів (кілець) для пластикових хвостовиків строк їх служби також непоганий. Пластиковий хвостовик без металевого кільця також набагато гірше тримає оперення. Одне влучання в пластиковий хвостовик відразу ж призводить до поломки одного, а інколи і двох зубчиків. Хвостовик з алюмінію в свою черку гнеться після влучання, тому скоріше за все у вас вийде повернути відігнутий зубчик в початкове положення 2-3 рази, після чого він також поламається.

Продовжити термін служби хвостовиків можна за допомогою більш акуратних тренувань, а також за допомогою металевих кілець, про які ви можете дізнатися трохи нижче.

Замовити хвостовики для дротиків можна в нашому каталозі.

3. Кільця для хвостовиків

Металеве кільце — це недорогий і дуже ефективний аксесуар, який дозволяє продовжити життя пластикового хвостовика. Кільце надягається на задню частину хвостовика і служить захистом на випадок влучання в хвостовик іншим дротиком. Також кільце дозволяє краще закріпити оперення в хвостовику.

Металлические кольца для защиты хвостовика дротика
Металеві кільця для захисту хвостовика дротика

У випадку влучання другим дротиком в хвостовик з кільцем, поломки зубчику може і не бути, але якщо навіть хвостовик поламається, то оперення можна встановлювати навіть на 3 зубчики, завдяки кільцю воно буде надійно закріплене. Частіше за все зубчик на хвостовику просто деформується, але при використанні кільця цього не буде помітно. У кілець є один недолік, вони розтягуються після декількох ударів, тому бажано відразу купувати не менше 6-10 штук. Також можна використовувати одразу по 2 кільця на один хвостовик для більшої надійності.

4. Захист для оперення

Виявляється захистити можна не тільки хвостовики, а й саме оперення. Для цього були розроблені спеціальні насадки для задньої частини оперення.

 

Захист оперення дротика з алюмінію

Подібні насадки виготовляються з алюмінію (як на фото), так і з пластику. Обидва типи насадок вже доступні в розділі з оперенням для дротиків.

Саме задня частина оперення, як правило, гнеться швидше за все, тому захисні насадки можуть значно продовжити термін служби оперень.

5. Степлер для оперення

Я думаю кожен дартсмен стикається з проблемою вильоту оперень під час купчастих кидків. Особливо ця проблема актуальна для любителів пластикових хвостовиків. Завдяки гумовим кільцям і степлеру для оперення, можна вирішити цю проблему. Зробіть отвори в оперенні і ставте в них гумові кільця, після цього одягніть оперення на хвостовик. Виглядає це так:

Степлер для оперения

Степлер для оперения

Степлер для оперения

Використовувати металеві кільця для цієї конструкції також можна.

Після перевірки на практиці даного пристрою і методу кріплення оперення, можна з упевненістю сказати, що якість гри і тренувань стало на голову вище, бігати за опереннями доводиться дуже рідко, тому рекомендуємо до придбання степлер для оперень якщо ви граєте дуже багато.

Замовити аксесуари для дартс можна в нашому каталозі.

Автор матеріалу: Раков Геннадій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *