Оплата і доставка

Раді вітати Вас в нашому інтернет-магазині! Відправка замовлень виконується з міста Житомир. Якщо ви зробили замовлення в першій половині дня, то ми зробимо відправку в цей же день, ми не любимо коли наші клієнту довго чекають свої замовлення. Отримати своє замовлення в місті Житомир можна за адресою вул. Перемога 33.

Час роботи

Прийом дзвінків та обробка замовлень:

  • Понеділок-п’ятниця: з 10:00 по 17:00.
  • Субота з 10:00 до 13:30.
  • Неділя: вихідний (нові замовлення обробляються в понеділок).

Сума мінімального замовлення

Сума мінімального замовлення в нашому магазині 100 гривень. Для замовлень вартістю до 200 гривень бажана повна попередня оплата. Повна передоплата також є бажаною для замовлень з високою вартістю доставки (70-80 грн і більше).

Безкоштовна доставка

Якщо вартість вашого замовлення з урахуванням знижки складає більше 1300 гривень (не враховуючи габаритні товари з розділу мішені для дартс), то ви можете отримати безкоштовну доставку на відділення Укрпошти та на відділення, або поштомат Нової пошти.

Безкоштовна доставка з 01.01.2023

Нова пошта

Якщо вартість вашого замовлення з урахуванням знижки становить понад 1600 гривень (не рахуючи габаритних товарів з розділу мішені для дартс), то ми оплачуємо за вас доставку на поштомат або відділення Нової пошти.

Укрпошта

Безкоштовна доставка Укрпоштою здійснюється для замовлень вже від 1300 гривень (з урахуванням знижки), включаючи деякі габаритні товари з розділу мішені для дартс.

Попередня оплата замовлення

Передоплата замовлень виконується на розрахунковий рахунок інтернет-магазину Cubes.in.ua, або на карту ПриватБанку вказану оператором.

Оплату варто виконувати тільки після дзвінка нашого оператора і підтвердження наявності товару.

Оплата за замовлення при отриманні

Оплатити замовлення товару ви можете при отриманні у відділенні «Нової пошти» або «Укрпошти». Якщо ви хочете, щоб ми відправили ваше замовлення іншою службою доставки, повідомте нам про це в полі «Примітка до замовлення».

Вартість доставки + накладений платіж:

«Нова Пошта»: доставка + накладений платіж від 83 грн. (50-60 грн при передоплаті на рахунок ПриватБанку, доставка в села від 80 грн). Вартість переказу коштів складає 20 грн + 2% від суми переказу.
«Укрпошта»: доставка + накладений платіж від 50 грн. (40 грн. при передоплаті на рахунок ПриватБанку). Комісія за переказ коштів складає 2% від суми, але не менше 10 грн.

Мішені для дартс відправляються тільки після повної, або частково передоплати. Мінімальна передоплата 150 гривень. Це пов’язано з високою вартістю доставки товару. У разі, якщо клієнт не прийшов за своїм замовленням, доставка мішені в 2 сторони обійдеться магазину в суму не менше 150 гривень. Сподіваємося на Ваше розуміння.

Як швидко моє замовлення буде відправлений?

1. Ми готові вислати ваше замовлення в день замовлення!

Якщо ви зробили замовлення до 12:00, то ми відправимо ваше замовлення в цей же день. Якщо ж ви хочете зробити передоплату, то замовлення необхідно сплатити до 13:00. Якщо відправку необхідно виконати терміново, уточніть чи це можливо у нашого менеджера за телефоном: 097-233-69-53.

Відправка замовлення може бути перенесена на наступний день, в тому випадку, якщо ми не змогли отримати від вас всю необхідну інформацію про замовлення.

2. Ми відправимо ваш замовлення на наступний день

Якщо ви зробили Ваше замовлення після 12:00, або провели передоплату післе 13:00, відправка замовлення може бути виконана на наступний день.

Вартість доставки головоломок по Україні

Ми з радістю відправимо ваш замовлення в будь-який населений пункт України! Вартість доставки головоломок як правило становить:

  • «Укрпошта» від 38 грн.
  • «Нова пошта» від 46 грн.

Як швидко я отримаю своє замовлення?

1. Час доставки замовлення службою «Нова пошта» зазвичай становить не більше 1-2 днів. Відстежити своє замовлення на сайті «Нової пошти».

2. Доставка замовлень службою «Укрпошта» в великі міста триває не більше 2-3 днів (якщо замовлення потрібно отримати швидко, рекомендуємо доставку «Новою поштою»).  Доставка в невеликі населені пункти «Укрпоштою» може скласти більше 5-ти днів. Відстежити своє замовлення на сайті «Укрпошти».