Мішені для дартсу

Відображаються усі з 13 результатів

Як обрати та купити дартс?

У магазин Cubes.in.ua ви можете придбати якісний дартс як для новачків, так і для більш досвідчених дартсменів. В нашому асортименті є недорогі мішені з пресованого паперу, і професійні мішені для дартс з сизалю. Види мішеней для дартс Читай детальніше тут про вибір дошок для дартс. Ми відправимо ваше замовлення в день покупки в будь-яке місто України (Київ, Харків, Львів, Одесу Дніпро, і т.д.)

Відео огляд мішеней для дартс?

Не знаєш яку мішень для дартс вибрати? У цьому відео ролику ми намагалися детально розповісти про всі основні параметри, які необхідно враховувати при виборі мішені для дартс.

Інші аксесуари для дартс

Дротики для дартс

Не забувайте також про те, що для якісної гри в дартс вам необхідні якісні дротики з вагою від 20 грамів. Крім ваги, в дротиках також величезну роль відіграє якість барелі (основа дротика). Кожен дартсмен вибирає барель дротика під себе, хтось любить рівні барелі, хтось в формі поплавця, але головне, щоб барель не була слизькою і дротик зручно лежав в руці. Кращими дротиками вважаються дротики з вольфраму, оскільки мають мінімальний діаметр і при цьому мають велику вагу. Наприклад, при діаметрі барелі в 7 мм, вони можуть важити 21-23 грами, що неймовірно багато. Професіонали вибирають саме такі дротики.

Аксесуари і запчастини для дротиків

Вибір певних аксесуарів, це також індивідуальна справа кожного дартсмена. Ви можете вибрати потужні хвостовики з алюмінію, або звичайні пластикові, які легші і помітно дешевші. Також не забувайте про аксесуари, які дозволяють продовжити термін використання ваших дротиків: кільця для пластикових хвостовиків, захист для оперень.