Кубики 7x7-13x13

Купуй вигідніше! Отримуй знижку на товари у 7%

Показано 1–27 із 45

Обирай кубик Рубіка 7х7, 8х8, 9х9, 10х10 і навіть більші в нашому каталозі. Нагадуємо про безкоштовну доставку для замовлень від 1000 гривень, та знижку 7% на купівлю декількох товарів.

Як обрати кубик 7x7?

Для зручності розділимо кубики 7х7 на два основних типи:
  • бюджетні моделі,
  • кубики для спідкубингу.

Недорогі кубики 7х7

Бюджетні головоломки, які були розроблені протягом двох-трьох останніх років (2018-2020 роки) мають досить непогані механізми, і при належному використанні не заїдають при складанні. Тому якщо ви не плануєте ставити серйозні рекорди в спідкубингу і збираєте в своє задоволення, тоді купівля недорогої головоломки повністю виправдана. Ми рекомендуємо такі кубики 7х7 для новачків:

Кубики 7х7 для спідкубінга

Складати професійний кубик 7х7 на швидкість набагато легше — це факт. Тому для спідкуберів просто необхідний якісний кубик 7х7 з покращеним механізмом та вбудованими магнітами. Кращими моделями кубиків 7х7 в 2020 році є: Щоб купити великий кубик Рубіка на Cubes.in.ua, просто покладіть товар який вам сподобався у кошик, заповніть форму з даними для відправлення посилки, після чого наш оператор зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення. У більшості випадків відправка вашого замовлення виконується в той же день, коли ви його оформили. Ми відправляємо товари по всій території України (Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця і т.д.)