Швидкісні кубики Рубика другої половини 2021 року

Швидкісні кубики Рубика другої половини 2021 року

В літку 2021 року деякі виробники анонсували випуск нових головоломок, а саме швидкісних кубиків 3х3. Давайте познайомимося з новинками ближче.

MoYu Weilong WRM 2021

Компанія Мою як завжди випустила оновлену версію свого флагмана серед кубиків 3х3. Новинка має знайому нам назву Weilong WRM, але зрозуміло що тепер він 2021 року. Чим вас може здивувати цей куб?

Читати далі

Нові кубики від GAN cube 2021 року

Головоломки GAN 2021

У 2021 році компанія GAN вже встигла випустити дуже багато новинок, і ми впевнені, що до кінця року їх вийде ще чимало.

Отже, що ж з новинок GAN можна придбати вже сьогодні в інтернет-магазинах головоломок України?

А ось що з новинок GAN варто очікувати вже найближчим часом:

Ну а тепер більш детальніше познайомимося з кожною новинкою.
Читати далі

Швидкісні кубики Рубіка 2020-2021 року

Кубик Рубика 2021

І ось настав 2021 рік. Незважаючи на безліч проблем в 2020 році пов’язаними з епідемією Covid-19, китайські виробники швидкісних головоломок все ж змогли порадувати нас чудовими новинками, деякі з яких встигли вийти в другій половині 2020 року, а деякі ось-ось вийдуть на ринок в 2021 році. Якщо ви ще не знаєте де купувати новій кубик 3х3, тоді заходьте на Cubes.in.ua та робіть свій вибір.
Читати далі

Як вибрати кращі дротики для дартсу?

Дротики для дартс из вольфрама Winmax (80%) (+15 оперений и сумочка)

Вирішили зайнятися дартсом професійно? Тоді ця стаття саме для вас!

Якщо ви дійсно хочете досягти помітних результатів у цьому виді спорту, тоді звичайно ж потрібно подбати про якісний і звичайно ж професійний інвентар. Але відразу ж хочемо вас попередити, купити недорогі дротики професійного рівня у вас точно не вийде.

Читати далі

Кубики Рубіка 4х4 2020-2021 року

Кубики Рубіка 4х4 2020-2021 року

Щороку величезна кількість нових головоломок з’являється на ринку і одночасно частина головоломок морально застаріває. І якщо ви купували недорогий кубик 4х4 в 2018 або 2019 році, то сьогодні за ці ж гроші можна купити головоломку з більш досконалим механізмом, а якщо доплатити ще 100 гривень, то можна купити і магнітний кубик 4х4.

У 2020-2021 році на ринку швидкісних головоломок стався черговий бум, з’явилося багато нових головоломок і багато недорогих магнітних кубиків 4х4.

Читати далі

Як вибрати Фіджет куб або інший антистрес?

Купить Фиджет куб

Нагадаємо вам, що фіджет куб був вигаданий братами Метью і Марком Маклахлан ще в 2016 році, а швидше за все і раніше, але саме в 2016 році їх проект отримав величезне фінансування на платформі Kickstarter, після чого почалися роботи з виробництва пристрою. В Україні даний антистрес з’явився приблизно разом з фіджет спінерами, десь на початку 2017 року.
Читати далі

Приложения для дартс, играем в дартс онлайн

Приложения для дартс, играем в дартс онлайн

Есть несколько типов приложений для дартсменов: игры про дартс, приложения калькуляторы для дартсменов, приложения для тренировок в дартс, приложения для игры онлайн с реальными соперниками.

Поскольку реальный дартс мне интереснее нежели дартс на смартфоне, игры рассматривать мы не будем, а вот с остальными видами приложений для дартсменов мы и познакомимся в этой статье. Читати далі

Три міфи про дротики для дартс

Три мифа про дротики для дартс

Граючи в дартс вже більше одного року я перебрав чимало дротиків для дартс, тому вирішив поділитися своїм досвідом, а за одне і розвінчати кілька популярних міфів.

Якщо ви не згодні з деякими твердженнями зі статті, поділіться з іншими своїм досвідом в коментарях, можливо це допоможе комусь у виборі інвентаря.

Отже, які ж міфи дуже поширені серед новачків:

  1. Дорогі дротики набагато краще дешевих.
  2. Використовуючи дорогі дротики, можна швидко підвищити свою влучність.
  3. Чим більше вага дротика, тим краще.

Отже, поїхали, детально розглянемо кожен з міфів.

У даній статті не розглядаються дротики низької якості, з ціною менше 80-100 грн за 3 шт. У моєму розумінні дешеві дротики до 200-250 грн, дорогі дротики від 500 грн за набір.

Читати далі

ТОП 5 незаменимых аксессуаров для дартс

Незаменимые аксессуары для дартс

Вирішили зайнятися дартсом? Обов’язково прочитайте цю статтю, для того, щоб знати, які аксесуари вам 100% будуть корисні.

Доречи, якщо ви бажаєте дізнатися правила гри в дартс, то переходьте за посиланням. Читати далі

Йо-йо для новичков и для профессионалов

Профессиональное Йо-йо Cyclone Boys Avenger (синее)

Не кожен знає, як розрізнити йо-йо для новачків і професійне йо-йо. Якщо ви ніколи не тримали в руках цю іграшку, але хочете замовити йо-йо для себе або для своєї дитини, тоді обов’язково прочитайте цю статтю. Весь асортимент йо-йо на cubes.in.ua можна переглянути тут: https://cubes.in.ua/yoyo/.

Якщо ви тільки купили йо-йо і не знаєте як правильно його запускати, то ця інструкція для вас.

Йо-йо для новачків

Йо-йо для новачків чудово підійде для тих, хто ніколи в житті не тримав грався йо-йо. Тренувати запуск і прості трюки бажано саме не таких йо-йо. Повернути в руку йо-йо для новачків досить просто. Після нормального запуску достатньо несильно підсмикнути нитку і йо-йо повернеться в руку. У професійних йо-йо “віддачі” немає зовсім ( “віддача” — можливість повернути йо-йо в руку сіпанням нитки), і для того, щоб повернути іграшку в руку, необхідно виконати спеціальний трюк — “бінд”.

Читати далі