Кубики GAN. Порівняння моделей, актуальних в 2023 році

Кубики GAN. Порівняння моделей, актуальних в 2023 році

В інтернет магазинах України доступно досить багато різноманітних кубиків від топового виробника GAN. В цьому матеріалі ми розглянемо які з кубиків Рубіка 3х3 досі актуальні і реалізуються виробником в 2023 році, а також коротко опишемо переваги і недоліки цих моделей. Якщо ви обрали певну модель кубику GAN якого немає в цьому матеріалі, переконайтеся чи не дуже він застарілий, можливо краще обрати одну з моделей з переліку.

Кубики в статті розташовані за зростанням їх вартості.

GAN 356RS

GAN 356RS — найдешевший куб від GAN. Головоломка має непоганий механізм, невелику вагу, та оновлену хрестовину Numerical. Куб не має вбудованих магнітів, тому при складанні грані головоломки не стабілізуються на своїх місцях. Комплектація головоломки мінімальна і не містить, ані мішечка, ані боксу для зберігання. Вартість головоломки в 2023 році має складати 600-700 гривень.

GAN 356 RS 2020GAN 356M

GAN 356M — досить стара модель кубику 3х3 від GAN, яка побачила світ на початку 2020 року. Головоломка має досить непоганий швидкісний механізм, з помітною недостачею контролю. Куб має середню вагу, розмір 56мм та вбудовані магніти. Головоломка має вже оновлену хрестовину Numerical (без металевих елементів) і налаштовується без використання спеціальних інструментів.

Нажаль, налаштувань в головоломці обмаль. Ви можете встановити гайки лише в два положеннях затиснутий куб і послаблений (більш швидкий). На сьогодні, ця модель є найдешевшою магнітною версією кубика Рубіка GAN.

Для змащення радимо використовувати мастило GAN Standard Lube або Universe від Cubes.

GAN 356M + extra GES

GAN 356M + extra GES — це більш просунута версія GAN 356M яка містить в комплекті набір змінних гайок з різною жорсткістю пружин. По механізму головоломки ідентичні, різниця виключно в комплектації. Загалом кубик має непогану комплектацію, яка включає бокс і мішечок для зберігання головоломки.

Очікуємо поставку головоломки. Вартість GAN 356M + extra GES в магазині «Cubes» в 2023 році буде складати близько 1200 гривень.

GAN 354M v2 + extra GES

GAN 354M v2 + extra GES — зменшена версія кубику Рубіка від GAN. Механічно кубик ідентичний кубику GAN 356M, але має розмір 54 мм, тому більш зручний для дітей, та для складання однією рукою. Модель також досить не нова, але вже має хрестовину Numerical і набір змінних гайок (якщо версія саме з гайками). Кубик має непогану комплектацію, яка включає бокс і мішечок для зберігання головоломки.

Загалом GAN 354M v2 — непоганий швидкісний куб, якій також можна знайти в продажу в 2023 році. Вартість головоломки має бути на рівні з вартістю GAN 356M + extra GES (біля 1200 гривень).

Для змащення радимо використовувати мастило GAN Standard Lube або Universe від Cubes.

GAN 356X v2

GAN 356X v2 — перший кубик 3х3 від GAN з можливістю змінювати силу магнітів. Головоломка була випущена на початку 2019 року. По механізму куб схожий до GAN 356M, але дещо вдосконалений. В порівнянні з більш дешевими версіями, GAN 356X вже має покращену систему налаштувань (професійного рівня). По-перше, як ми вже писали, в цій головоломці вже можна змінювати силу магнітів (змінні капсули з магнітами йдуть в комплекті), по друге, в головоломці вже використовується система гайок, яка дає змогу змінювати силу стиснення пружин без заміни гайок, що дуже зручно. Загалом куб дуже швидкий, і бажано його змащувати мастилом GAN Standard Lube або Universe від Cubes. Комплектація головоломки досить непогана і містить бокс та змінні капсули з магнітами. Нажаль, в комплекті немає фірмового мішечку від GAN.

Куб можна придбати і в 2023 році за 1300-1500 гривень. Поки позиція є в наявності у виробника, ми намагаємося робити закупки цих головоломок, оскільки це найдешевший професійний куб від GAN.

GAN 11M

GAN 11 M – це спрощена версія топового кубик Рубіка GAN 11 M Pro. GAN 11 M був розроблений восени 2021 року і відрізняється від GAN 11 M Pro комплектацією, магнітайзом, а також відсутністю можливості змінювати силу магнітів. Куб вийшов набагато легше топової моделі і майже не відчувається в руках, при цьому розробники не змінювали будову елементів, що робить GAN 11 M дуже швидкісним та сучасним.

В GAN 11 M на відміну від версії Pro не має магнітного сердечника. Магнітайз в головоломці використовується стандартний (48 магнітів, по три в кожному куточку і по 2 в ребрах).

GAN 11 M має ту ж систему подвійного регулювання, що і в популярних топових моделях GAN 356 XS або GAN 11 M Pro. Кожну гайку можна налаштувати в 6-ти різних положеннях жорсткості пружин, в комплект також входять і додаткові вставки для гайок, з іншими характеристиками.

Комплектація кубику досить проста, але містить і мішечок і бокс для зберігання головоломки.

Кубик можна придбати в Україні за 1350-1500 гривень.

GAN 356 I carry

GAN 356 i Carry – це спрощена версія розумного кубика 3х3 від GAN з інтегрованою технологією Smart-Cube. На відміну від GAN 356 i v2 новинка не має вбудованого акумулятора (кубик живиться батарейкою CR1632), а також гіроскопа, що значно зменшило вартість пристрою!

GAN 356 i Carry помітно поступається механізмом стандартнім кубика 3х3 від GAN, тому що містить в середині електронну начинку, яка додає вагу і заважає зробити механізм більше швидкісним. Але, при бажанні, ви маєте змогу змінити пружини (декілька комплектів пружин різної жорсткості додано до аксесуарів), також є можливість виставити 2 положення гайки, більш швидке, і більш стиснуте (йде за замовчанням).

Умный кубик GAN 356 i Carry (Android, IOS)При підключенні кубика GAN 356 i Carry до смартфону ви отримуєте можливість відслідковувати всі рухи головоломки, а також отримувати повну статистику: обороти в секунду (TPS), кількість ходів, за винятком перехоплень. Додаток для смартфона GAN Cube Station, дозволить вам навчатися, тренуватися і звичайно ж змагатися з друзями та іншими куберами по всьому світу!

Куб має непогану комплектацію і містить бокс та мішечок для зберігання.

Кубик сучасний і актуальний в 2023 році. Вартість GAN 356 i Carry складає близько 1500 гривень.

GAN 356XS Lite

GAN 356XS Lite — оновлений флагман від GAN який вийшов в кінці 2019 року. Головоломка має помітно оновлений механізм і не схожа по обертанню на GAN 356M. Остання версія головоломки має спрощену комплектацію і називається Lite (не містить змінних кришечок від центральних елементів для робота, змінено бокс, упаковка вже не преміальна).

До переваг GAN 356XS варто віднести суттєво зменшену вагу кубика до 68 грамів (GAN 356X важить 80 грамів), завдяки чому дуже збільшений контроль головоломки. Перемикання магнітів також змінилося і виконується одразу на кубику, без заміни капсул, що набагато швидше і зручніше. GAN 356XS — має професійну систему налаштувань, яка дозволяє змінювати силу стиснення пружин без заміни самих гайок, за допомогою спеціального ключику. Оскільки куб вже має покращений контроль, змащувати його можна як швидкими так і мастилами середньої швидкості в залежності від налаштувань головоломки.

Кубик GAN 356XS комплектується зміненим боксом і мішечком для зберігання. Також в комплекті інші необхідні аксесуари.

Вартість головоломки в 2023 році може бути на рівні 1600-1700 гривень.

Кубик GAN 356 XS 2019GAN 11 M Duo

GAN 11 M Duo — дещо спрощена версія топового кубика Рубіка GAN 11 M Pro. Кубик з’явився на ринку навесні 2021 року і відрізняється від GAN 11 M Pro відсутністю тільки можливості перемикання сили магнітів. Як і топовий GAN 11 M Pro, GAN 11 M Duo створений на основі спеціального магнітного сердечника, який забезпечує унікальне посилене магнітне відчуття і покращену доводку сторін. Варто відзначити гарний контроль кубика і його невелику вагу.

GAN 11 M Duo має ту ж систему подвійного регулювання що і інші кубики GAN 11, що дає безліч варіантів для налаштування головоломки.

Комплектація головоломки досить цікава і містить новий бокс для зберігання, мішечок і інші необхідні аксесуари.

Загалом, головоломка досить сучасна, має багато новітніх технічних рішень і порівняно невисоку вартість. Кубик можна купити в Україні за 1800-2000 гривень.

GAN 11 M Pro

Щорічно компанія GAN розробляє новий флагманський кубик 3х3 і модель GAN 11 M Pro є такою новинкою в кінці 2020 року. Цей куб, створений на основі спеціальної магнітної серцевини, яка забезпечує унікальне посилене магнітне відчуття, яке також можна легко регулювати. Механізм головоломки був повністю оновлений. Куб став ще легше, має чудовий контроль і доводку сторін.

Загалом куб має 2 магнітайзи: магнітну хрестовину (підвищує доводку сторін), та класичний магнітайз в елементах (для стабілізації сторін).

GAN 11 M Pro має ту ж систему подвійного регулювання як в кубику GAN 356 XS, тому варіантів для налаштувань ви отримаєте вдосталь.

Комплектація головоломки досить цікава і містить новий бокс для зберігання, мішечок і інші необхідні аксесуари.

Кубик є досить актуальним і в 2023 році, тому що має помірну вартість і багато нових технологічних рішень. Вартість GAN 11 M Pro коливається на рівні 2100-2500 гривень.

GAN 11 M Mini

GAN 11 M Mini — вже четверта версія кубику з лінійки GAN 11. Головоломка технічно і по комплектації ідентична топовому кубику GAN 11 M Pro. Єдина відмінність, це розмір головоломки, який складає 53 мм. і буде більш зручним для дітей з маленькими долонями, та для складання однією рукою. Куб також не містить фірмової пластикової картки GAN з номером куба.

GAN 356i v3

GAN 356 i v3 — третя версія професійного кубика 3х3 від відомого бренду, в який була інтегрована новітня технологією Smart-Cube. Завдяки відстеженню всіх рухів і отримання повної статистики: обороти в секунду (TPS), перехоплення, кількість ходів, ця головоломка, безсумнівно дозволить поліпшити ваші результати абсолютно незвичним і захоплюючим шляхом! Додаток для смартфону GAN Cube Station, дозволить вам також змагатися з друзями та іншими куберами по всьому світу!

У новій версії було впроваджено такі зміни:

  • додано можливість перемикати силу магнітів,
  • покращена система налаштування: змінні гайки та пружини нового типу,
  • покращено електронну серцевину головоломки.

Кубик має вбудований акумулятор, тому вимагає періодичної підзарядки. В комплекті з головоломкою ви отримуєте підставку для зарядки з дротом, мішечок для зберігання і інші аксесуари.

Розумний кубик GAN 356i v3 (Android, IOS)GAN 12 M Maglev (Leap)

GAN 12M — це вже топова новика кінця 2021 року. Головоломка по механізму досить схожа на GAN 11 M Pro, але технічно оновлена. Цю головоломку можна вже купити у версії Maglev.

Система Maglev запроваджена для заміни пружин в кубику, тепер в головоломці використовуються потужні магніти, повернені один до одного однаковою полярністю імітуючи пружини (Magnetic Levitation). Ця система зменшує до мінімуму тертя, при обертанні граней.

Окрім цього, в GAN 12 M була оновлена система налаштування, яка дозволяє більш детально і більш зручно налаштувати вашу головоломку.

Через високу вартість, GAN 12M не дуже актуальний в 2023 році, але при бажанні її можна купити за 2800-3000 гривень. Версія GAN 12M Leap (з пружинами) може коштувати менше, і фактично не відрізняється від маглев версії, окрім зменшеної ваги.

GAN 12GAN 13M Maglev

GAN 13 M Maglev — це найсучасніший шедевр серед професійних швидкісних головоломок! Розпочинаючи з неймовірно крутої упаковки і аксесуарів, закінчуючи найсучаснішими ноу-хау в розробці головоломок. Отже, нова версія флагманського кубика GAN має дуже прикольну магнітну упаковку і новий магнітний бокс для зберігання. Весь куб налаштовується за допомогою маленького ключика, яким можна перемикати коліщатка для налаштування гайки, та змінювати потужність магнітів. Що стосується магнітів, то тут також були зміни. Магнітне ядро тепер притягує не тільки куточки, але й ребра. GAN 13 випускається в матовій версії і в версії UV (глянець).

Перейдемо до налаштувань. Магніти мають цілих 6 режимів потужності, на відміну від 3-х як це було в 12-й версії головоломки. Що стосується інших налаштувань, то кожну гайку можна налаштувати по двом параметрам: сила тиску магнітів, та відстань між елементами. Для кожного налаштування є по 6 режимів, тому налаштувати куб можна в величезній кількості варіацій. Враховуючи всі навороти, куб має вагу всього-навсього 71 грам, помітно випереджаючі своїх конкурентів. З часом очікується дещо спрощена версія GAN 13 FX з ще меньшою вагою (65 грамів), але без можливості змінювати силу магнітів.

До недоліків кубику варто віднести його дуже високу вартість, підвищену вагу (негативно впливає на комфорт використання і контроль). Але якщо ви поставили за ціль купити найкращий куб в світі, то GAN 13 — ваш вибір.

GAN 13 M Maglev — є найдорожчим кубиком 3х3 на сьогодні. Вартість кубика в Україні від 3500 до 4800 гривень.

GAN 13

Швидкісні кубики Рубика популярні в 2023 році

Швидкісні кубики Рубика популярні в 2023 році

Поступово минув 2022 рік. За цей рік українці пережили багато страшних подій, але при цьому мужньо зустріли 2023 рік з надією на перемогу. Незважаючи на війну в нашій країні спідкубинг активно розвився, і в цьому році було проведено немало офіційних змагань, встановлено нові рекорди. Оскільки фактично всі топові виробники головоломок знаходяться в Китаї, через Covid-19 вони помітно зменшили свою активність, але все одно, ми маємо новинки, про які ми і розповімо в цій статті.

Нові кубики 3х3 які приїдуть в Україну тільки в 2023 році

Dayan TengYun v3M (кінець 2022 року)

Компанія Dayan оновила свій флагманський куб із лінійки TengYun. В Україні новинка з’явиться не раніше 2023 року. Це вже третя версія кубика, і, як завжди, не обійшлося без серйозних змін.

Оновлений кубик за своєю механічною будовою став схожим на кубики GAN. Головна подібність – це будова хрестовини та налаштування кубика (дуже схоже на налаштування в GAN 356X, XS). У комплекті з кубиком ви отримуєте ще 2 набори змінних вставок в гайку, які допоможуть налаштувати кубик по різному.

Dayan TengYun v3MЩо стосується магнітайзу, то тут також було впроваджено зміни. Крім стандартних 48 магнітів у ребрах та куточках, було додано додаткові магніти. Точно їхню дію поки що оцінити складно. Більше інформації щодо магнітайзу та характеру обертання кубику ми додамо після отримання товару.

Для налаштування сили стиснення пружин у головоломці необхідно використовувати спеціальний ключик, для зміни сили магнітів, у комплекті з кубиком йде невелика плоска викрутка.

TengYun v3 M вийшов досить цікавим та своєрідним кубиком. Якщо ви є фанатом головоломок від Dayan і хочете придбати новий професійний кубик 3х3, рекомендуємо розглянути цей варіант.

MSCube MS3X 2022 (кінець 2022 року)

Новий куб професійного рівня від виробника MSCube (бренд вже викуплений DianSheng). Новинка з’явилася в кінці 2022 року, тому на ринку України з’явиться на початку 2023 року. І як завжди, виробники швидкісних головоломок не втомлюються дивувати нас новаторськими рішеннями.

Кубик MS3X 2022 буде і Maglev і не Maglev одночасно. Відповідні режими можна просто перемкнути при бажанні і отримати відповідний результат. Крім цього, в головоломці використовується зовсім нова хрестовина, яка складається з внутрішньої частини і зовнішньої. Магніти в новинці влаштовані в прозорі капсули, що виглядає дуже ефектно.

Кубик Рубіка MSCube MS3X 2022 + смазка Варто також зазначити що головоломка має дуже прикольну комплектацію. По перше куб гарно упакований і має незвичайну фірмову підставку. Саму коробку від куба можна використовувати як бокс для зберігання. Для завзятих спідкуберів також є гарні новини! Куб має купу запасних запчастин, це і хрестовина і гайки і т. д.

Що стосується характеру обертання, налаштувань і т.д., ми будемо знати більше після отримання і тестування головоломки.

Кубики які з’явилися в кінці 2022 року в Україні

MoYu Super RS3M (початок 2022 року)

Super RS3M — оновлена версія одного з найпопулярніших кубиків початкового рівня MoYu RS3M 2020. Нова версія 2022 року має цілих 3 версії: звичайний магнітний кубMaglev версія, топова Maglev версія + Ball Core (з кулястою хрестовиною). З двома першими версіями все зрозуміло, а от що до останньої звичайно ж є питання =). Отже, версія з кулястою хрестовиною, також має систему Маглев, для мінімізації тертя, але окрім цього цей куб має магніти в хрестовині (щось схоже використовує виробник GAN вже майже 2 роки з виходу GAN 11 M Pro). Виробник заявляє не тільки чудову зрізку кутів та магнітну стабілізацію, але і доводку сторін до 35 градусів.

Super RS3m 2022Загалом, головоломка була оновлена досить потужно, особливо якщо брати до уваги що найдорожча версія куба коштує цілих 20$ і об’єднала в собі справді багато новаторських рішень. Що стосується обертання кубику, то одразу помітно, що пластик в головоломці використали більш жорсткий, що не дуже приємно, куб став більш галасливим. Що стосується механізму, то особливої різниці в зрізанні кутів, або у плавності обертання шарів, нажаль не помічено. Звичайно, варто відзначити що топова версія має значну доводку сторін, і якщо ви хочете перейти з RS3M 2020 на оновлений, то краще купувати топову версію, тоді різнися буде дуже помітною.

Огляд Super RS3M Maglev

X-man Tornado v3M (середина 2022 року)

В цьому році також був оновлений топовий 3х3 від QiYi X-man. Ця версія головоломки також буде мати цілих 3 версії (дуже схоже на версії кубів Super Rs3M): звичайна магнітна версія, версія з магнітною хрестовиною і максимальна Magnetic + Magnetic Core.

Tornado V3MВартість кубиків буде на рівні 25-40$ в залежності від версії. X-man Tornado v3 будь якої версії, це вже повноцінний професійний куб 3х3 з достатньо великою кількістю функцій.

По характеру обертання, головоломка дещо схожа на попередній Tornado v2M, але не суттєво відрізняється, можливо через використання праймарі пластику. Версії з магнітною хрестовиною вже мають більш сучасний характер обертання, з суттєвою доводкою сторін, що дуже нагадує новітні головоломки від GAN.

Купуючи навіть версію Standard ви вже отримуєте чудовий механізм, вбудовані магніти (з можливістю їх перемикання), новітню і зручну систему налаштування кубику і прикольну комплектацію. На відміну від того ж Super RS3M, вага головоломок буде значно меньшою від 69 грамів в версії Standard до 81 грами в максимальній версії.

Отже якщо ви плануєте купити головоломку вартістю від 1000 до 1500, то обов’язково розгляньте одну з версій Tornado v3M.

GAN 13 Maglev (кінець 2022 року)

Це найсучасніший шедевр серед професійних швидкісних головоломок! Розпочинаючи з неймовірно крутої упаковки і аксесуарів, закінчуючи найсучаснішими ноу-хау в розробці головоломок. Отже, нова версія флагманського кубика GAN буде мати дуже прикольну магнітну упаковку і новий магнітний бокс для зберігання. Весь куб налаштовується за допомогою маленького ключика, яким можна перемикати коліщатка для налаштування гайки, та змінювати потужність магнітів. Що стосується магнітів, то тут також були зміни. Магнітне ядро тепер притягує не тільки куточки, але й ребра. GAN 13 випускається в матовій версії і в версії UV (глянець).

GAN 13 MaglevПерейдемо до налаштувань. Магніти мають цілих 6 режимів потужності, на відміну від 3-х як це було в 12-й версії головоломки. Що стосується інших налаштувань, то кожну гайку можна налаштувати по двом параметрам: сила тиску магнітів, та відстань між елементами. Для кожного налаштування є по 6 режимів, тому налаштувати куб можна в величезній кількості варіацій. Враховуючи всі навороти, куб має вагу всього-навсього 71 грам, помітно випереджаючі своїх конкурентів. З часом очікується дещо спрощена версія GAN 13 FX з ще меньшою вагою (65 грамів), але без можливості змінювати силу магнітів.

Огляд GAN 13 Maglev

Інші головоломки, які є актуальними в 2023 році

Оскільки більшість все ж таки купуються недорогі кубики 3х3, давайте розглянемо, і інші моделі головоломок, які є актуальними для купівлі в 2023 році.

Кубик MoYu Meilong 3×3 Magnetic

Це найдешевший з магнітних кубиків 3х3 на ринку, але незважаючи на це, кубик на 100% є швидкісним. Meilong 3×3 M непогано зрізає кути, має яскраві кольори, досить потужні магніти та навіть непогану комплектацію. Звичайно, що з коробки куб йде досить зажатим і не дуже добре змащеним, тому якщо ви купуєте куб не в нашому магазині, то головоломка може вам не сподобатися. Але, якщо головоломку налаштувати і змастити, як це робимо ми в Cubes.in.ua то вона принесе вам тільки задоволення, тому що в порівнянні з базарними кубами, або з оригінальним Рубіксом, Meilong 3×3 M супер крутий =).

Для досвідчених спідкуберів кубик не дуже актуальний, тому що і зрізання кутів і плавність обертання тут не на топовому рівні. Також налаштувати куб можна тільки за допомогою звичайних гвинтів, і все.

Кубик MoYu Meilong 3x3 M (new 2020)

MoYu RS3M 2020

Цей куб займає друге місце про продажам в 2022 році. Головоломка має досить непоганий механізм, додаткову систему налаштування (зміна сили стиснення пружин) та досить невелику вартість. Куб підійде навіть досвідченим спідкуберам для щоденних тренувань, щоб не стирати дороговартісні головоломки. Ще однією перевагою кубика є його міцність і надійність, він не такий тендітний і механічно складний як деякі топові головоломки, тому чудово підходить для щоденного використання дітьми.

MoYu RS3 M 2020 (magnetic)Звичайно, що у порівнянні з більш дорогими кубами, MoYu RS3M 2020 має певні недоліки, але нови загалом не суттєві. Так, куб не такий плавний, не так гарно ріже кути в деякі моменти, але все це не критично. Саме тому, головоломка не втрачає актуальності і сьогодні.

Кубик 3х3 Dayan Guhong v4 M

Новий Guhong v4 M з’явився в 2021 році і на подив дуже сподобався як новачкам, так і досвідченим спідкуберам. Оновлений Guhong став трішки більший за розміром аніж третя версія. По характеру обертання куби вийшли досить різними. Новинка має невелику вагу (дуже тонкий пластик), гарний швидкісний механізм і дуже потужні магніти. Якщо сказати точніше, то магніти відчуваються дуже сильно, тому що сам куб дуже легкий.

Скоріше за все саме сильне магнітне відчуття і подобається новачкам, ну а якісний швидкісний механізм дуже подобається досвідченим спідкуберам.

Комплектація головоломки також непогана. Разом з кубиком ви отримаєте гарний мішечок для зберігання, а також невелику викрутку для налаштування.

До недоліків Guhong v4 варто віднести відсутність додаткової можливості для налаштування окрім звичайних гвинтів. Також, якщо ви купуєте куб для багатогодинних тренувань, радимо гарно змастити центральні елементи куба (під пружиною), тому що тонкий пластик без мастила досить швидко може стертися.Dayan Guhong V4 M

Кубик Рубіка QiYi MP 3×3

Новий кубик 3х3 із лінійки швидкісних головоломок QiYi MP. Головоломки з цієї лінійки мають кілька цікавих відмінностей:

  1. Головоломки комплектуються гарними та практичними боксами.
  2. Внутрішні частини головоломок виготовлені із чорного пластику.
  3. Магніти в головоломках встановлені в прозорі капсули, і їх можна легко побачити на внутрішніх сторонах елементів.

Головоломки з лінійки QiYi MP відносяться до середнього цінового діапазону та оптимально поєднують такі параметри як якість та швидкісні характеристики.

Трійка QiYi MP 3х3 отримала новітню систему налаштування як у топового X-Man Tornado v2 M, але з меншою кількістю функцій. По швидкісним характеристикам і характеру обертання, QiYi MP схожий на Tornado v2M, також дуже швидкий, м’який, та тихий. Радимо для цієї головоломки використовувати не швидке мастило, для додавання контролю. Куб відноситься до сегменту головоломок вартістю 500-600 гривень і повністю відповідає своїй ціні випереджаючи по характеристикам дешевші моделі.

Огляд кубиків QiYi MP 2×2-5×5

Кубик MoYu Weilong WRM 2021

Weilong WRM 2021 — це найновіша версія легендарного кубику 3х3 професійного рівня від MoYu. Ця головоломка розрахована вже на досвідчених спідкуберів, має безліч інструментів для налаштування, а також максимально сучасний швидкісний механізм. Кубик випускався в декількох комплектаціях, і спочатку можна було купити куб з великою кількістю запчастин, нажаль на сьогодні доступна тільки версія Lite, та дещо дорожча MagLev версія з фіолетового пластику всередині.

MoYu WeiLong WR M 2021 Lite без наклеек

Серед інструментів для налаштування вам доступні: перемикання сили магнітів (5 положень), зміна сили стиснення пружин, стандарнті гвинти. В комплекті з кубом ви отримуєте викрутки для налаштування, якісний бокс, а в дорожчій версії і бокс з запчастинами. Цю головоломку можна налаштувати фактично під будь якого спідкубера.

QiYi X-Man Tornado v2M

Ця новинка також з’явилася в 2021 році і має також багато чого цікавого! Розпочнемо з комплектації. Разом з кубом ви отримаєте: якісні мішечок і бокс для зберігання, багатофункціональну викрутку, фірмову картку і інструкцію для швидкісного складання.

Тепер що до самої головоломки. Куб отримав унікальний характер обертання граней (не схожий на більшість інших кубів). Всередині куб чорний, а зовні гладенький з кольоровими кришечками.

Кубик Рубіка X-Man Tornado v2 M

Магніти в головоломці встановлені в спеціальні капсули (які прикольно оформлені дизайнерами). Кожну з капсул можна перемикати, змінюючи при цьому силу магнітів. Під центральною кришкою головоломки можна знайти оновлену гайку, яка має цілих 2 інструменти для налаштування. Повертаючи гайку в різні боки ви маєте змогу змінити силу стиснення пружин, а також відстань між елементами (аналог звичних гвинтів). Таким чином, варіантів для налаштування в Tornado v2M просто безліч. Враховуючи продажі цієї головоломки в 2021 і 2022 році, можна з упевненістю сказати що і в 2023 році цей куб не втрачає своєї актуальності, навіть не зважаючи на вихід нової 3-ї версії.

Кубик Рубіка X-Man Tornado v2 M

 

Швидкісні кубики Рубіка 2022. Популярні моделі

Обираємо кубик Рубіка 3х3 в 2022 році

Настав 2022 рік, і напевно вже час робити новий огляд популярних головоломок, які є актуальними і сучасними на даний момент і не втратять своєї актуальності весь цей рік. Розпочинати будемо з недорогих швидкісних головоломок, а закінчимо як завжди найкращими кубиками Рубіка 3х3 в 2022 році. Читати далі

Найкращі мегамінкси та пірамідки в 2022 році

Найкращі мегамінкси та пірамідки в 2022 році

Продовжуємо огляд найкращих WCA головоломок для швидкісного складання. В цій статті ви дізнаєтеся про нові і не дуже нові, але найкращі моделі мегамінксів та швидкісних пірамідок для спідкубингу які є актуальними в 2022 році. Читати далі

ТОП 5 кубиків Рубіка 5х5 в 2022 році

Вибір кубика 5х5 в 2022 році

Якщо перед вами постало питання вибору кубику 5х5 в 2022 році, тоді ця стаття саме для вас. В багатьох магазинах асортимент головоломок досить великий, в наявності багато застарілих і не дуже вдалих моделей, тому для більшості новачків дуже складно обрати собі якісний куб. В цій статті ми зібрали ТОП 5 кубиків 5х5, які актуальні в 2022 році по співвідношенню ціна і якість. Читати далі

ТОП ск'юби (skewb) та скваери (SQ-1) в 2022 році

ТОП ск'юби (skewb) та скваери (SQ-1) в 2022 році

Готуєтеся до змагаз зі спідкубінгу і не знаєте який ск’юб та скваер обрати? Ми підготували для вас перелік головоломок, які є найкращими для складання на швидкість в 2022 році. Читати далі

Обираємо кубик Рубіка 2х2 (2022 рік)

Выбраем кубик Рубика 2х2 - 2022

До вашої уваги підбірка швидкісних магнітних головоломок, а саме кубиків 2х2, які варто купити в 2022 році. Для зручності, кубики 2х2 в огляді розташовані відповідно вартості, від дешевих до дорогих. Читати далі

ТОП 5 кубиків 4х4 в 2022 році

Кубики 4х4 2022

Вирішили купити кубик 4х4 і не знаєте яку модель обрати? Саме для вас ми робимо цей огляд, в якому ми розкажемо про 5 моделей кубиків 4х4, які є актуальними в 2022 році. Моделі в огляді розташовані в порядку від дешевих до дорогих.

Розглядати будемо вже магнітні моделі, тому що по вартості вони не набагато дорожчі від звичайних кубиків 4х4, а по своїм характеристикам набагато кращі. Читати далі

Швидкісні кубики Рубика другої половини 2021 року

Швидкісні кубики Рубика другої половини 2021 року

В літку 2021 року деякі виробники анонсували випуск нових головоломок, а саме швидкісних кубиків 3х3. Давайте познайомимося з новинками ближче.

MoYu Weilong WRM 2021

Компанія Мою як завжди випустила оновлену версію свого флагмана серед кубиків 3х3. Новинка має знайому нам назву Weilong WRM, але зрозуміло що тепер він 2021 року. Чим вас може здивувати цей куб?

Читати далі

Нові кубики від GAN cube 2021 року

Головоломки GAN 2021

У 2021 році компанія GAN вже встигла випустити дуже багато новинок, і ми впевнені, що до кінця року їх вийде ще чимало.

Отже, що ж з новинок GAN можна придбати вже сьогодні в інтернет-магазинах головоломок України?

А ось що з новинок GAN варто очікувати вже найближчим часом:

Ну а тепер більш детальніше познайомимося з кожною новинкою.
Читати далі