Йо-йо (Yo-Yo)

Показано 1–27 із 88

У магазині Cubes.in.ua ми пропонуємо покупцям іграшки Йо-Йо (Yo-Yo) як для новачків, так і для досвідчених гравців від перевірених виробників.

Перевірка товару перед відправкою!

Ми обов'язково перевіряємо кожну іграшку перед відправкою. Процес перевірки полягає в тому, щоб надіти на Yo-Yo нитку, зробити кілька пробних запусків і трюків. Якщо іграшка нормально поводить себе під час перевірки, а також не вібрує і відповідає всім характеристикам, воно готове до відправки.

Види Йо-Йо

Йо-Йо для початківців

Якщо ви ще не тримали Yo-Yo в руках, і не знаєте як ним користуватися, ми рекомендуємо придбати недорогу іграшку початкового рівня з гарною віддачою (легко повертається в руку). За допомогою йо-йо початкового рівня ви швидко навчитеся запуску та простим трюкам, після чого можна переходити і на більш складний рівень.

Йо-Йо для складних трюків (професійне)

Якщо ви вже вмієте сильно і рівно запускати Йо-Йо і готові перейти на новий рівень в своїх трюках, тоді ми рекомендуємо придбати Йо-Йо з алюмінію професійного рівня, вони мають тривалий час обертання на мотузку, але і повернути їх в руку можна тільки за допомогою Бінда (спеціальний трюк). Навчитися базовим трюкам ви можете на сайті Youtube =).