Магнітні кубики

Купуй вигідніше! Отримуй знижку на товари у 7%

Показано 1–27 із 320

Для чого потрібні магнітні головоломки?

Магнітні головоломки стають з кожним днем ​​все більш популярними. Майже всі спідкубери переходять на магнітні головоломки, тому що вони мають підвищений контроль і тримають правильну форму при складанні, що значно прискорює цей процес. Якщо ви збираєте кубик 2х2 або 3х3 з невеликою швидкістю, то магніти в кубиках вам не потрібні. Але якщо ви спідкубер і складаєте головоломки дуже швидко, а особливо якщо ви збираєте кубики складністю 4х4 і більше, то без магнітів обійтися вкрай складно, адже вони допомагають зменшити кількість локап до мінімуму. Ми пропонуємо вам купити магнітні кубики Рубіка від відомих виробників головоломок: MoYu, GAN, QiYi, Yuxin.

Чи можна зробити магнітний кубик самому?

Магнітний куб можна зробити своїми силами, а можна купити і заводську версію. У нашому магазині є як заводські версії магнітних кубиків Рубика, так і унікальні версії, які ми зробили спеціально для вас. Заводські версії магнітних кубиків Рубика мають декілька переваг:
  • магніти розміщені в спеціальних слотах всередині елементів кубика і заклеєні клеєм. Ймовірність того що магніт відвалиться мінімальна.
  • в кубики як правило встановлені оптимальні магніти для даної моделі.
Увага! Якщо ви самостійно вклеюєте магніти в куб, завжди є шанс того, що підібрані магніти для вашого кубика будуть або заслабкі, або дуже потужні, що не дуже добре. Також є ризик того, що ви забрудните елементи клеєм зовні. Також магніти приклеєні супер клеєм можуть відпасти, наприклад при падінні кубика з деякої висоти.

Ми магніти куби вже більше 3-х років

У нашому магазині Cubes.in.ua, ми постійно створюємо магнітні версії як недорогих, так і професійних кубиків від 2х2 до 7х7, що дозволяє нам робити це швидко, якісно і з мінімальним ризиком. За час існування магазину ми замагнітілі більше 1000 головоломок. В результаті наші клієнти можуть отримати магнітний кубик Рубіка з дуже доступною ціною.