02
01
03
04
Виробник головоломок YJ cube
Dayan cubes logo

Швидкісні кубики Рубіка та головоломки 2020-2021

Незвичайні головоломки

Відображаються усі з 6 результатів

Товари для дартс

Йо-йо

«Cubes» Youtube. Підпишись!

Обзор MSCUBE MS v1

Про магазин головоломок «Cubes.in.ua» (Україна)

Захоплення і хобі дозволяють нам проводити час із задоволенням, при цьому ми вчимося і розвиваємося! Для того, щоб кожен мав можливість купити головоломку або кубик Рубіка за своїми уподобаннями за вигідною ціною в Україні ми і створили цей інтернет-магазин. Ми готові запропонувати вам, оперативну доставку, чудові ціни і звичайно ж подарунки!

Чому варто купувати головоломки на Cubes.in.ua?

  1. Ми постійно відстежуємо ринок головоломок тому завжди в курсі всіх новинок і намагаємося доставити їх в наш магазин якомога швидше. Так що новинки 2020 і вже 2021 року ви зможете замовити одними з перших в Україні на cubes.in.ua.
  2. Ми виготовляємо кастомні магнітні головоломки, що дозволяє створити унікальні моделі кубів, або зробити магнітні головоломки дешевше.
  3. В нас ви знайдете величезну кількість наборів для спідкуберів, які включають в себе головоломки і аксесуари, купувати які дуже вигідно.
  4. Кожен товар в вашому замовленні буде обов’язково перевірений, налаштований, і смащено досвідченим фахівцем (шанс отримати бракований товар практично нульовий). Товари з дефектами можна купити зі знижкою в розділі «Переоцінка».
  5. Ми оперативно виконуємо відправку ваших замовлень, в тому числі і в день замовлення.
  6. Ми намагаємося забезпечити кращі ціни на головоломки, надаючи знижку 7% на всі замовлення де 2 і більше головоломки.
  7. На нашому сайті та Youtube каналі є інструкції по збірці популярних головоломок і ми продовжуємо створювати нові =).
  8. Ми відповімо на всі ваші запитання в нашому Instagram і Telegram (чат @cubes_ua) максимально оперативно.
  9. Ми намагаємося проводити офіційні змагання по спідкубінгу не менше 2-х разів на рік.
  10. В кожному замовленні ви отримуєте маленькі бонуси від Cubes.in.ua.

Вибрати кубик Рубіка на «Cubes.in.ua» дуже просто

Практично для всіх головоломок ми створюємо описи, які допоможуть вам зробити правильний вибір. Ми надаємо технічні характеристики товарів, а також детально описуємо швидкісні характеристики, що дозволяє без проблем вибрати кубик Рубіка та інші головоломки під свої уподобання в потрібному ціновому сегменті. Крім цього, ми робимо відео огляди головоломок, з якими ви також можете ознайомитися в описі товарів. При замовленні кубика Рубіка в нашому магазині, ви маєте відмінний шанс отримати невеликий подарунок =), а при замовленні кількох головоломок, ви також отримуєте додаткову знижку.