Йо-йо для новичков и для профессионалов

Профессиональное Йо-йо Cyclone Boys Avenger (синее)

Не кожен знає, як розрізнити йо-йо для новачків і професійне йо-йо. Якщо ви ніколи не тримали в руках цю іграшку, але хочете замовити йо-йо для себе або для своєї дитини, тоді обов’язково прочитайте цю статтю. Весь асортимент йо-йо на cubes.in.ua можна переглянути тут: https://cubes.in.ua/yoyo/.

Якщо ви тільки купили йо-йо і не знаєте як правильно його запускати, то ця інструкція для вас.

Йо-йо для новачків

Йо-йо для новачків чудово підійде для тих, хто ніколи в житті не тримав грався йо-йо. Тренувати запуск і прості трюки бажано саме не таких йо-йо. Повернути в руку йо-йо для новачків досить просто. Після нормального запуску достатньо несильно підсмикнути нитку і йо-йо повернеться в руку. У професійних йо-йо “віддачі” немає зовсім ( “віддача” — можливість повернути йо-йо в руку сіпанням нитки), і для того, щоб повернути іграшку в руку, необхідно виконати спеціальний трюк — “бінд”.

Є кілька ознак, за якими можна визначити рівень yo-yo, пропоную розглянути всі їх по порядку.

1. Матеріал виготовлення: пластик, або метал + пластик

Як правило новачкові йо-йо виготовляються з пластика, або з поєднання пластику та металу. Це не є обов’язковим параметром, але знайти професійне йо-йо для трюків з пластику досить складно. Проблема в тому, що пластик трохи легше алюмінію, а також не такий надійний як метал, тому професійні йо-йо як правило виготовляються із алюмінію.

Новичковое йо-йо из пластика

Новичковое йо-йо из пластика

Йо-йо MoYu цветной пластик (+нитка в подарок)

Йо-йо MoYu желтое

2. Наявність гарної “віддачі”

Новачкові йо-йо мають легко повертатися в руку. Саме цей основний параметр відрізняє професійне йо-йо від новачкового. Якщо його без проблем повертається в руку, простим сіпанням нитки — воно для новачків.

Йо-йо для новичков Cyclone Boys голубое (пластик+металл)
Йо-йо для новачків з металу. Має хорошу віддачу

3. Недорогий підшипник

У йо-йо для новачків використовуються як правило недорогі підшипники, у них менша ширина і менша швидкість. Недорогі підшипники дозволяють зробити іграшку дешевше, а завдяки не високій швидкості підшипників, віддача у йо-йо виходить сильніше.

Недорогі підшипники з новачкових йо-йо, не обов’язково поганої якості, тому не потрібно переживати, що цей підшипник розвалиться вже через кілька днів або через тиждень. Якщо іграшка не падала в пісок, то ймовірність поломки підшипника невисока, і більше залежить від пробігу. Більш швидкісні підшипники також серйозно ризикують поламатися, через велике навантаження від високих швидкостей. Також треба врахувати що професіонали тренуються виконувати трюки по кілька годин на день і більше і підшипники в їх йо-йо дуже швидко накручують величезний пробіг. Для таких випадків в нашому магазині можна замовити самий популярний підшипник для йо-йо типу “С”.

Йо-йо для новичков Cyclone Boys золотое (пластик+металл)
Недорогий підшипник в Новічкова йо-йо від Cyclone boys

Професійні йо-йо

Підшипник і матеріали

Що стосується йо-йо для професіоналів (high-end yo-yo) – то вони як правило виготовляються з різних сплавів алюмінію, або зі спеціальних видів пластику. На відміну від недорогих йо-йо для новачків, вони вже не мають віддачі і повернути їх в руку вкрай складно, для цього потрібно виконати спеціальний трюк — “бінд”, як правило це перший трюк який вивчає кожен новачок з професійним йо-йо =). Підшипники для high-end yo-yo використовуються вже дорогі, які мають 8, 10 а можливо і більше кульок всередині, використання подібних підшипників дозволяє подовжити час обертання йо-йо на нитці, тому ви без проблем зможете виконати навіть найскладніші трюки.

Профессиональное Йо-йо Cyclone Boys (красное)

Йо-йо «Tornado» от Cubes (алюминий)

Хороший баланс

Для того, щоб йо-йо вважалося професійним, його обидві половинки повинні мати однакову вагу і форму, а підшипник повинен бути встановлений максимально рівно на своєму місці. Якщо всі ці вимоги виконані, то під час обертання, йо-йо НЕ буде вібрувати, або вібрація буде мінімальною. Як правило, в недорогих йо-йо з алюмінію невелика вібрація швидше за все буде присутній, але якщо йо-йо коштує 20 у.о. і більше, воно повинно крутитися просто ідеально.

Ну і наостанок пропоную вам подивитися які трюки вміють виконувати професіонали за допомогою якісних high-end yo-yo.

Автор матеріалу: Геннадій Раков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *