Інструкція як правильно запускати йо-йо

Инструкция как играть и запускать йо-йо

Якщо ви потрапили на цю сторінку, то ви купили йо-йо, або вам його подарували, але як правильно їм грати ви ще не знаєте.

В цій інструкції ми навчимо вас таким базовим навикам:

  1. Як одягти нитку на йо-йо.
  2. Як намотувати мотузку на йо-йо.
  3. Як правильно робити запуск йо-йо.
  4. Як повернути професіональне йо-йо за допомогою «Бінда».
  5. Базові трюки з йо-йо.

А тут є інструкція з трюками для йойо.

Для зручності ми створили відео інструкцію. Якщо у вас залишилися запитання можете почитати додатково інструкцію з фото.

Відео інструкція як грати йо-йо. Як одягти нитку, як намотати мотузку, як запускати йо-йо.

1. Як одягти нитку на йо-йо?

Буває таке, що ви купили нове йо-йо але мотузка в упаковці знаходиться окремо, і її треба одягти. Ми розкажемо вам про два методи, як можна одягти мотузку на йо-йо.

Як одягти нитку на йо-йо
Як одягти нитку на йо-йо

Метод 1. З хорошею віддачею. Цей метод одягання мотузки рекомендований для початківці! В самому кінці мотузки, з того боку де немає петлі, розкрутіть нитку да дві половинки. В утворений отвір протягніть частину скрученої нитки, щоб вийшла петля. На утворену петлю одягніть йо-йо, перевірте щоб нитка правильно і рівно закрутилася назад. Такий метод надягання нитки дозволяє збільшити віддачу (тобто йо-йо буде простіше повернути назад).

Як одягти нитку на йо-йо. Крок 1: розкрути мотузку і зроби вушко.
Як одягти нитку на йо-йо. Крок 1: розкрути мотузку і зроби вушко.
Як одягти нитку на йо-йо. Крок 2: протягни у вушко мотузку і зроби петлю.
Як одягти нитку на йо-йо. Крок 2: протягни у вушко мотузку і зроби петлю.
Як одягти нитку на йо-йо. Крок 3: одягаємо петлю на йо-йо і затягуємо її.
Як одягти нитку на йо-йо. Крок 3: одягаємо петлю на йо-йо і затягуємо її.

Метод 2. З невисокою віддачею. В самому кінці мотузки, з того боку де немає петлі, розкрутіть нитку да дві половинки. Розкрутіть так сильно щоб у вас з’явилася можливість одягти нитку на саме йо-йо. Після того як ви одягли нитку, перевірте щоб вона правильно і рівно закрутилася назад. Такий метод надягання нитки дозволяє зменшити віддачу (тобто йо-йо буде складніше повернути назад, але і трюки можна буде виконувати більш складні).

Як одягти нитку на йо-йо
Як одягти нитку на йо-йо?
Як одягти нитку на йо-йо
Як одягти нитку на йо-йо?

Одягаємо нитку від йо-йо на палець

Перед тим як намотати нитку на йо-йо, необхідно одягни її на палець. Для цього треба зробити петлю, яка сама затягується, дивись як це зробити на фото. Одягніть петлю на середній палець, приблизно на середину середньої фаланги (як на фото). Затягни петлю, щоб мотузка добре трималася на пальці. Далі намотаємо мотузку на йо-йо.

Одягаємо нитку від йо-йо на палець
Одягаємо нитку від йо-йо на палець.
Одягаємо нитку від йо-йо на палець
Одягаємо нитку від йо-йо на палець.

2. Як намотати мотузку на йо-йо?

Наступна навичка яку необхідно освоїти, це намотування нитки на йо-йо. Отже ви тримаєте в руках йо-йо, намагаєтеся намотати на нього нитку, але у вас нічого не виходить =(. Проблема в тому що йо-йо містить підшипник, на який і кріпиться мотузка, тому і намотати нитку не так вже й просто, вона обертається разом із підшипником. Щоб накрутити нитку зробіть такі кроки:

  • накрутить нитку 3-4 рази на палець (дивись на фото),
  • забери палець і продовжуй намотувати нитку без особливих зусиль,
  • в кінці затягни тинку дещо сильніше.
Як намотати мотузку в йо-йо
Як намотати мотузку в йо-йо?

Готово! Нитка закручена, ви готові робити запуск йо-йо.

3. Як запускати йо-йо?

Правильний запуск йо-йо це перша базова навичка, якою ви маєте оволодіти. Від того наскільки сильно і рівно ви вмієте запускати йо-йо залежить час обертання йо-йо на мотузці, а чим довше час обертання, тим більше трюків ви встигаєте робити.

1. Візьміть йо-йо в руку як на фото. Обов’язково тримайте йо-йо тим боком, щоб нитка могла без проблем розмотуватись. Це важливо!

Правильний хват йо-йо
Правильний хват йо-йо?

2. Підведіть кулак з йо-йо ближче до плеча.

Як запускати йо-йо
Як запускати йо-йо?

3. Швидко опускайте руку донизу. Коли ви розігнете руку на 50-60% відпускайте йо-йо. Воно швидко розмотається і набере необхідну швидкість. Під час запуску йо-йо не слід розгинати руку повність, тому що воно може вдаритися об підлогу.

Спочатку робіть замах не дуже сильно, для відпрацьовування техніка. З часом замах можна робити сильніше, щоб продовжити час обертання йо-йо на нитці.

Автор матеріалу: Раков Геннадій.

1 комментарий к записи “Інструкція як правильно запускати йо-йо

  1. Ваууу спасибо большое очень помогло вчера нам подарили с сестрой йо йо и сестра запускала лучше меня потом она ушла а я начал учится так же запускать и наткнулся на ваш сайт именно этот очень сильно почему то мне помог когда сестра придёт офигеет будет в полном шоке.Спасибо большое вам с уважением Константин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *