ТОП 5 кубиків Рубіка 5х5 в 2022 році

Вибір кубика 5х5 в 2022 році

Якщо перед вами постало питання вибору кубику 5х5 в 2022 році, тоді ця стаття саме для вас. В багатьох магазинах асортимент головоломок досить великий, в наявності багато застарілих і не дуже вдалих моделей, тому для більшості новачків дуже складно обрати собі якісний куб. В цій статті ми зібрали ТОП 5 кубиків 5х5, які актуальні в 2022 році по співвідношенню ціна і якість.

Кубики 5х5 початкового рівня

1. Кубик Рубіка MoYu Meilong 5×5

Серед недорогих, немагнітних кубиків 5х5 ми радимо одну модель, яка є однією з найкращих на сьогодні. Meilong 5×5 з’явився в 2019 році, і протягом цього ж року буд дещо оновлений, по суті той куб що є в продажу на сьогодні, це вже оновлена версія Meilong 5×5 v2.

Кубик Meilong 5x5 без наклеек

Дизайн головоломки досить сучасний. Перше що звертає на себе увагу, це зручний компактний розмір куба (62мм, тоді як стандарт 64мм). Розмір зовнішніх елементів більше аніж розмір центральних елементів, це робить складання кубика більш зручним. Поверхня головоломки матова, тому новий куб не має ніяких потертостей. В середині головоломки використовується звичайний кольоровий пластик, тому очікувати неймовірну плавність обертання від куба не варто.

Також сильною стороною головоломки є саме механізм. Кубик дуже швидкий, і при правильному використанні локапить досить рідко. Але якщо ви послабите гвинти, шанс лопапу дуже зростає, тому не радимо це робити.

До недоліків ще можна віднести і невеликий куторіз, але для головоломки такого рівня це не суттєва проблема.

2. Кубик MoYu Meilong 5×5 Magnetic

А це вже магнітна версія Meilong 5х5 від MoYu, яка була випущена влітку 2020 року. Окрім додавання магнітів, в цій головоломці була дещо змінена кольорова схема, тобто кольори стали ще більш яскравими. Також комплектація головоломки була покращена і тепер разом з кубом ви отримаєте: підставку, міні викрутку, декілька рекламних карток.

Кубик MoYu Meilong 5x5 M (2020)

Магнітний мейлонг вже в притул наближається до дорогих швидкісних кубиків 5х5, він швидкий, має чудовий контроль, завдяки вдало підібраним магнітам. Але звичайно в порівнянні з професійними моделями Meilong 5x5M не так плавно обертається, ріже кути не так добре, а при послабленні гвинтів досить часто локапить. Але це не заважає збирати цим кубом дуже швидко!

3. Кубик YJ ZhiLong Mini 5×5 M

А це вже куб від іншого бренду, від компанії YJ. Zhilong Mini M 5×5 був розроблений наприкінці 2020 року, тому є досить сучасним. Головною особливістю головоломки є досить вдалий механізм і неймовірно зручний розмір, всього 58мм (стандартом вважається 64). Якщо ви складаєте головоломки на швидкість, то занадто великий розмір куба як правило заважає нормально виконувати ті чи інші формули, саме тому цей міні 5х5 виявився досить популярним. По механізму куб все ж таки не є професійним, але 100% заслуговує на вашу увагу!

Що стосується дизайну, то куб зовні гладенький, як правило без помітних потертостей. Розмір центральних елементів трішки менше ніж розмір кутів та ребер, що дає додаткову зручність при складанні куба на етапі 3х3.

YJ ZhiLong Mini 5×5 M

Комплектація головоломки також непогана і включає міні викрутку, підставку і запасні магніти.

Радимо це куб як новачкам, так і вже досвідченим спідкуберам, які хочуть купити порівняно недорогий, але досить якісний куб.

Інші моделі кубиків 5х5, які також можна купувати в 2022 році

Окрім описаних моделей, звісно існують і інші кубики, які також досить непогані і їх можна рекомендувати до купівлі. Давайте розглянемо основні особливості декількох з них:

  1. QiYi QIZHENG S 2021. Оновлений, бюджетний 5х5 від QiYi. Непоганий механізм, якісні матеріали, невисока вартість.

  2. Yuxin Little Magic 5×5 M. Не дуже нова модель, але незважаючи на це з дуже пристойним механізмом та зручними магнітами. Якщо знайшли куб з гарною знижкою, то варто розглянути до покупки.
  3. YJ Yuchuang v2 M. Не дуже нова модель, але з досить непоганим механізмом, і магнітами. В порівнянні з іншими моделями має дещо більше контролю, тому може підійти для новачків, які обирають недорогий магнітний куб 5х5.

Професійні кубики 5х5

4. Кубик YJ MGC 5×5

Наступна головоломка вже професійного рівня. Цей куб також розроблений компанією YJ в рамках лінійки MGC. Взагалі, лінійка MGC неймовірно вдала, і фактично всі кубики цієї лінійки на сьогодні є одними з найкращих і по ціні і по вартості.

YJ MGC 5x5 M

MGC 5×5 користується популярністю у найкращих спідкуберів світу і України. Головоломка має зручний розмір 62мм, потужні магніти та яскраві кольори. Зовні куб гладенький, дизайн елементів головоломки повністю відповідає швидкісним характеристикам куба. На відміну від недорогих моделей, MGC 5×5 вже непогано ріже кути, тому буде помітно краще більш дешевих головоломок.

Також варто додати, що в комплекті з головоломкою ви отримаєте декілька наборів пружин, різної жорсткості, які можна використовувати для зміни характеристик кубику (зробити більш швидким, або більш контрольованим). Також куб комплектується гарною подарунковою коробкою, міні викруткою, запасними магнітами та рекламними картками.

5. MoYu Aochuang WR M 5×5

Професійна п’ятірка від MoYu яка була розроблена в 2020 році. Головоломка має декілька суттєвих переваг.

  1. Швидкісний механізм. Досвід в розробці швидкісних кубиків 5х5 у MoYu величезний! Багато років під цим брендом розроблялися як дешеві, так і дорогі (професійні) моделі кубиків 5х5, тому механізм в Aochuang WR M один із найкращих на сьогодні.
  2. Габарити головоломки. Другою перевагою цього кубика є його габарити. Розмір головоломки всього 61,5 мм, а вага 134 грами. Саме зручний розмір і помірно невелика вага відіграють дуже суттєву роль при складанні на швидкість.

MoYu Aochuang MR M 5x5 (2020)Головоломка виготовлена з гладенького кольорового пластику, грані обертаються дуже м’яко і надзвичайно швидко. Куб постачається в невеликій подарунковій коробці і комплектується інструкцією, міні викруткою, запасними магнітами, рекламними картками MoYu.

Інші кубики 5х5 які можуть вас зацікавити

Варто виділити ще декілька моделей, які можуть зацікавити як професійних спідкуберів, так і новачків.

Кубик MoYu Aochuang GTS M

Кубик, який точно може бути дуже цікавий професіоналам — MoYu Aochuang GTS M. Головоломка була розроблена в 2018 році, але не зважаючи на це, має дуже якісний та професійний механізм. Куб 100% підійде досвідченим спідкуберам, а враховуючи непогану знижку на ці куби в 2022 році, то вам точно варто розглянути цю модель до придбання.

MoYu Aochuang GTS M 5x5

Куб виготовлений з гладенького кольорового пластику. Розмір головоломки 63мм, а вага 153 грами. Комплектація кубика досить проста, але це не так суттєво, а от справді швидкісний механізм та чудовий куторіз, це те за що цю головоломку поважають у всьому світі.

Кубик QiYi MP 5×5

Це новинка, яка з’явилася в Україні тільки в 2022 році. Головоломка покращеного рівня, з чудовим боксом в комплекті.

Не зважаючи на те що QiYi MP 5×5 має сучасний швидкісний механізм, цей куб ми радимо для тих, хто цінує в першу чергу естетичний вигляд головоломки. В компанії QiYi справді дуже гарно попрацювали над цією моделлю, тому виглядає вона дуже ефектно.

Кубик QiYi MP 5x5 (magnetic) QiYi MP 5×5 виготовлений з чорного пластику зсередини, а зовні має гладенькі гришечки з кольорового пластику. Також магніти в головоломці влаштовані в спеціальних капсулах, тому ніколи не відпадуть, а ще це виглядає дуже прикольно. Внутрішня поверхня елементів має спеціальне рифлення, яке забезпечує більш легке і контрольоване обертання граней, при цьому краще розподіляючи мастило. Магніти в головоломці досить потужні і чудово виконують свою роботу. Розмір головоломки також досить зручний і складає всього 62мм.

До недоліків QiYi MP 5×5 варто віднести не дуже сильний куторіз, що може бути суттєво для дуже досвідчених спідкуберів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *