ТОП ск'юби (skewb) та скваери (SQ-1) в 2022 році

ТОП ск'юби (skewb) та скваери (SQ-1) в 2022 році

Готуєтеся до змагаз зі спідкубінгу і не знаєте який ск’юб та скваер обрати? Ми підготували для вас перелік головоломок, які є найкращими для складання на швидкість в 2022 році.

Швидкісні ск’юби (Skewb)

Серед ск’юбів варто виділити всього 3 моделі, які на сьогодні є найкращими на ринку головоломок.

QiYi X-man Wingy Skewb

Досить стара головоломка, яка була розроблена в далекому 2017 році і жодного разу не оновлювалася, але навіть у 2022 році цей ск’юб ані трохи не застарів морально! X-man Wingy Skewb розроблений спеціально для швидкісного складання. Цей ск’юб має увігнуту форму, він неймовірно зручний, тому і користувався популярністю всі ці роки.

Скьюб X-man без наклеек

В головоломці вбудовані великі магніти (в куточках і в центральних елементах) які створюють магнітне відчуття середньої сили, таким чином ск’юб лишається одночасно швидким і контрольованим. Якщо врахувати рівень головоломки, то її вартість помірно невелика і складає 350-400 гривень. Також до плюсів можна додати наявність в комплекті боксу для зберігання. Випускається куб в кольоровому, чорному та білому пластиках.

Серед недоліків можна виділити не дуже міцне кріплення куточків, які при падінні з невеликої висоти можуть відлетіти, що і стається з куберами на змаганнях досить часто. Але маючи рівні руки, цю проблему можна виправити.

MoYu AoYan Skewb

Цей ск’юб після виходу в 2019 одразу завоював серця більшості ск’юберів у світі. Aoyan skewb отримав новий механізм завдяки якому головоломка стала неймовірно швидкісною. Куб має надійний механізм, завдяки якому він не ламається і слугує дуже довго. Магніти в Aoyan досить слабкі, проте вони додають додаткового комфорту під час складання. Блокератори зроблені з праймарі пластику, а самі елементи зі звичайного пластику гарної якості.

MoYu AoYan skewbВ комплекті з головоломкою ви отримуєте змінні центра з виїмками для пальців, щоб зручніше тримати його в руках. Звісно, X-man Wingy буде ще зручніше, проте теж непогано. Також комплектація вас порадує фірмовою викруткою та якісним боксом. Ск’юб MoYu Aoyan в порівнянні зі ск’юбом X-man має більший розмір, тому при переході вам буде потрібен час для звикання.
Технічно, будова цієї моделі досить проста, без новаторських рішень, проте це ніяк не заважає головоломці бути популярною серед професійних спідкуберів. І ще варто зазначити, що саме на цьому ск’юбі встановлені рекорди України як по сінглу, так і середньому часу.

GAN Skewb

Це найновіший ск’юб професійного рівня, який був розроблений останнім часом. В Україні головоломка з’явилася на початку 2021 року і має не тільки сучасний швидкісний механізм, а і нові технологічні рішення. Ск’юб має нетиповий магнітайз, а саме магнітну хрестовину. Тобто, магніти розташовані не в середині куточків і центральних елементів, а в хрестовині і на ніжках кутів. Це робить магнітайз більше м’яким та підвищує рівень доводки сторін.

Cкьюб GAN skewb M (Enhanced Core Positioning Edition)

Головоломка випускається в двох версіях: версія з магнітною хрестовиною (GAN Skewb Core Positioning), та версія з комбінованим магнітазом (GAN Skewb Enhanced Core Positioning Edition). В найдорожчій версії, яка коштує близько 1000 гривень, разом з магнітною хрестовиною, використовується і стандартний магнітайз. Загальна кількість магнітів в такій версії набагато більша, тому і контроль в головоломці дещо кращий.

В GAN skewb замінені звичні гвинти, на систему без різблення і додана гайка з перемиканням сили стиснення пружин, що дозволяє налаштувати головоломку будь яким чином. Порівняно з Wingy Skewb, ск’юб від GAN більш сучасний, але і помітно дорожче. До переваг цієї головоломки також варто віднести невелику вагу в 79 грамів.

Cкьюб GAN skewb M (Enhanced Core Positioning Edition)

В комплекті з головоломкою ви отримаєте мішечок та бокс для зберігання, набір вставок в гайки, та інструкції.

Інші ск’юби непоганого рівня

Якщо вас цікавить недорогий магнітний skewb, то розгляньте саме Cyclone Boys Skewb.

Цей ск’юб має такі переваги: невисока вартість, якісний гладенький пластик, магніти. Головоломка початкового рівня, але має непоганий механізм з магнітами, тому може стати непоганим варіантом для новачка. Ця модель вже давно знята з виробництва, але в деяких магазинах її можна придбати за вигідною ціною.

Скваери (Square – 1, SQ-1)

Переходимо до моделей головоломки Square – 1, які є актуальними в 2022 році.

Yuxin Little Magic SQ-1 Magnetic

Порівняно недорогий магнітний скваер від Yuxin. Головоломка розроблена вже досить давно, ще в 2019 році, але зберігає свою актуальність і досі. Механізм в Yuxin Little Magic SQ-1 досить непоганий і швидкісний, тому дозволяє використовувати цю головоломку для складання на швидкість на досить високому рівні. Сила магнітів в цьому скваері не дуже потужна, тому деякі спідкубери роблять модифіковані версії, просто додаючи магніти до тих що вже влаштовані. Саме в цій моделі можна також робити і інший мод, який дозволяє підвищити куторіз головоломки, але виконати його досить важко.

Yuxin Little Magic SQ-1 MДо недоліків Little Magic SQ-1 M варто віднести:

  • наявність потертостей на пластику,
  • слабкі магніти,
  • можливе випадінням ребер при швидкісному складанні,
  • відсутність на ринку України версії з біло-чорними сторонами.

Налаштовується головоломка просто, за допомогою центрального гвинта. В комплекті з головоломкою ви отримуєте тільки підставку.

QiYi X-man Volt v2 M

Професійний SQ-1 випущений в рамках лінійки швидкісних головоломок X-man від QiYi.

Головоломка має декілька версій:

  • повний магнітайз,
  • частковий магнітайз,
  • з чорним верхом,
  • з класичним жовтим верхом.

Механізм у головоломки досить швидкісний і сучасний, всередині використовується праймарі пластик для максимальної швидкості та плавності. Те що головоломка має багато видів, також є суттєвою перевагою, бо кожен може обрати той вид, який йому прийнятний по вартості і характеристикам.

SQ-1 (скваер) Volt v2 M + черный (half magnetic)

Головоломка має досить просту комплектацію. З варіантів налаштування у вас є центральний гвинт, та заміна пружини, на ту яка йде в комплекті (має іншу жорсткість). Варто також відзначити, що інколи спідкубери жаліються на поломку ребер в головоломці, але при нормальному використанні відбувається це досить зрідка, але все одно це суттєво обмежує строк головоломки.

Оскільки головоломка розроблялася саме як професійна, ви можете бути впевнені в її швидкісних характеристиках.

MGC SQ-1

Шукаєте найкращий скваер на ринку? MGC Square 1 — це ваш вибір!

Головоломка випущена в 2021 році і є найсучаснішою на сьогодні. Механізм в MGC скваер геть новий, тому забезпечує неймовірний куторіз та швидкість. В комплекті з головоломкою ви отримуєте чорні кришки, які ви можете встановити на жовту сторону при бажанні. Магніти в головоломці підібрані оптимальні і відчуваються досить потужно.

Скваер MGC підійде однаково добре як для новачків, так і для досвідчених спідкуберів завдяки м’якості ходу, швидкості, відсутності локапів, та гарному куторізу. На сьогодні ця модель є дуже популярною серед більшості досвідчених спідкуберів України та світу, що свідчить про потенціал MGC SQ-1. Скваер YJ MGC SQ-1 magnetic

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *