Обираємо кубик 5х5 в 2022 році

Якщо перед вами постало питання вибору кубику 5х5 в 2022 році, тоді ця стаття саме для вас. В багатьох магазинах асортимент головоломок досить великий, в наявності багато застарілих і не дуже вдалих моделей, тому для більшості новачків дуже складно обрати собі куб. В цій статті ми зібрали ТОП 5 кубиків 5х5, які актуальні в 2022 році по співвідношенню ціна і якість.

Кубики 5х5 початкового рівня

1. Кубик Рубіка MoYu Meilong 5×5

Серед недорогих, немагнітних кубиків 5х5 ми радимо одну модель, яка є однією з найкращих на сьогодні. Meilong 5×5 з’явився в 2019 році, і протягом цього ж року буд дещо оновлений, по суті той куб що є в продажу на сьогодні, це вже оновлена версія Meilong 5×5 v2.

Кубик Meilong 5x5 без наклеек

Дизайн головоломки досить сучасний. Перше що звертає на себе увагу, це зручний компактний розмір куба (62мм, тоді як стандарт 64мм). Розмір зовнішніх елементів більше аніж розмір центральних елементів, це робить складання кубика більш зручним. Поверхня головоломки матова, тому новий куб не має ніяких потертостей. В середині головоломки використовується звичайний кольоровий пластик, тому очікувати неймовірну плавність обертання від куба не варто.

Також сильною стороною головоломки є саме механізм. Кубик дуже швидкий, і при правильному використанні локапить досить рідко. Але якщо ви послабите гвинти, шанс лопапу дуже зростає, тому не радимо це робити.

До недоліків ще можна віднести і невеликий куторіз, але для головоломки такого рівня це не суттєва проблема.

2. Кубик MoYu Meilong 5×5 Magnetic

А це вже магнітна версія Meilong 5х5 від MoYu, яка була випущена влітку 2020 року. Окрім додавання магнітів, в цій головоломці була дещо змінена кольорова схема, тобто кольори стали ще більш яскравими. Також комплектація головоломки була покращена. Разом з кубом ви отримаєте підставку, міні викрутку, декілька рекламних карток.

Кубик MoYu Meilong 5x5 M (2020)

Магнітний мейлонг вже в притул наближається до дорогих швидкісних кубиків 5х5, він швидкий, має чудовий контроль, завдяки вдало підібраним магнітам. Але звичайно в порівнянні з професійними моделями Meilong 5x5M не так плавно обертається, ріже кути не так добре, а при послабленні гвинтів досить часто локапить. Але це не заважає збирати цим кубом дуже швидко!

3. Кубик YJ ZhiLong Mini 5×5 M

А це вже куб від іншого бренду, від компанії YJ. Zhilong Mini M 5×5 був розроблений наприкінці 2020 року, тому є досить сучасним. Головною особливістю головоломки є досить вдалий механізм і неймовірно зручний розмір, всього 58мм (стандартом вважається 64). Якщо ви складаєте головоломки на швидкість, то занадто великий розмір як правило заважає нормально виконувати ти чи інші формули, саме тому міні 5х5 виявився досить популярним. По механізму куб все ж таки не є професійним, але 100% заслуговує на вашу увагу!

Що стосується дизайну, то куб зовні гладенький, як правило без помітних потертостей. Розмір центральних елементів трішки менше ніж розмір кутів та ребер, що дає додаткову зручність при складанні куба на етапі 3х3.

YJ ZhiLong Mini 5×5 M

Комплектація головоломки також непогана і включає міні викрутку, підставку і запасні магніти.

Радимо це куб як новачкам, так і вже досвідченим спідкуберам, які хочуть купити порівняно недорогий, але дуже достойний куб.

Інші моделі кубиків 5х5, які також можна купувати в 2022 році

Окрім описаних моделей, звісно існують і інші кубики, які також досить непогані і їх можна рекомендувати до купівлі. Давайте розглянемо декілька моделей і їх особливості:

  1. QiYi QIZHENG S 2021. Оновлений, бюджетний 5х5 від QiYi. Непоганий механізм, якісні матеріали, невисока вартість.

  2. Yuxin Little Magic 5×5 M. Не дуже нова модель, але незважаючи на це з дуже пристойним механізмом та зручними магнітами. Якщо знайшли куб з пристойною знижкою, то варто розглянути до покупки.
  3. YJ Yuchuang v2 M. Не дуже нова модель, але з досить непоганим механізмом, і магнітами. В порівнянні з іншими моделями має дещо більше контролю, тому може підійти для новачків, які обирають недорогий магнітний куб 5х5.

Професійні кубики 5х5

4. Кубик YJ MGC 5×5

Наступна головоломка вже професійного рівня. Цей куб також розроблений компанією YJ в рамках лінійки MGC. Взагалі, лінійка MGC неймовірно вдала, і фактично всі кубики цієї лінійки на сьогодні є одними з найкращих і по ціні і по вартості.

YJ MGC 5x5 M

MGC 5×5 користується популярністю  у найкращих спідкуберів світу і України. Головоломка має зручний розмір 62мм, потужні магніти та яскраві кольори. Зовні куб гладенький, дизайн елементів головоломки повністю відповідає швидкісним характеристикам куба. На відміну від недорогих моделей, MGC 5×5 вже непогано ріже кути, тому буде помітно краще більш дешевих головоломок.

Також варто додати, що в комплекті з головоломкою ви отримаєте декілька наборів пружин, різної жорсткості, які можна використовувати для зміни характеристик кубику (зробити більш швидким, або більш контрольованим). Також куб комплектується гарною подарунковою коробкою, міні викруткою, запасними магнітами та рекламними картками.

MoYu Aochuang WR M 5×5

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *