Кубики Рубіка 4х4 2020-2021 року

Кубики Рубіка 4х4 2020-2021 року

Щороку величезна кількість нових головоломок з’являється на ринку і одночасно частина головоломок морально застаріває. І якщо ви купували недорогий кубик 4х4 в 2018 або 2019 році, то сьогодні за ці ж гроші можна купити головоломку з більш досконалим механізмом, а якщо доплатити ще 100 гривень, то можна купити і магнітний кубик 4х4.

У 2020-2021 році на ринку швидкісних головоломок стався черговий бум, з’явилося багато нових головоломок і багато недорогих магнітних кубиків 4х4.

І так, в 2020-2021 році світ побачили такі нові кубики 4х4:

Бюджетні моделі 2020-2021 року

MoYu Meilong 4×4

Один з кращих бюджетних кубиків на сьогодні. Має відмінний механізмом, невеликим розміром 59 мм., низьку вагу і дуже низьку вартість. Єдиний недолік — відсутність магнітів. Компанія MoYu в цій лінійці випустила вже багато головоломок, від пірамідки, закінчуючи кубиком 12х12, при цьому всі головоломки мають добрі механізмами, окрім пірамідки, вона вийшла дуже бюджетною з базовим механізмом.

QiYi Yuan S v2

А ця модель зовсім нова і очікується в продажу тільки в літку 2021 року. Нажаль поки що детальної інформації що до обертання нової версії Yuan S v2 немає, але деякі технічні характеристики виробник вже оприлюднив. Вагу і розмір головоломки було зменшено. Механізм головоломки був покращений з точки зору швидкісних характеристик, а також для запобігання попів (виліт елементів під час складання).

Покращені моделі кубиків 4х4

Серед нових кубиків 4х4 покращеного рівня варто виділити такі моделі: Meilong 4х4M, MoYu RS4M, Zhilong 4x4M. Всі ці моделі досить свіжі і мають сучасні механізми, розглянемо їх детальніше.

Meilong 4×4 M

Головоломка з дуже приємним бюджетом (трішки більше 300 гривень). За цю вартість ви отримуєте магнітній кубик з дуже непоганим механізмом, фірмову викрутку і підставку від MoYu. Так, механізм в кубику дуже успішний, і незважаючи на вартість він чудово підходить для складання на швидкість. Відмінні якості головоломки: розмір всього 59 мм, низька вага, невисока вартість.

Кубик MoYu Meilong 4x4 M без наклеек

MoYu RS4 M

А це також дуже непоганий кубик 4х4 від MoYu але з трішки більшим бюджетом. Ця головоломка з’явилася в кінці 2020 року, тому є повністю актуальною і сучасною. На відміну від Meilong 4×4 M, RS4 M більший і помітно важчий, тобто цей куб для дещо іншої аудиторії. По швидкісним характеристикам він схожий на AoSu GTS v2 M. Від нуже швидкий, не локапить і на 100% відпрацьовує свою вартість.

Zhilong 4x4M

А ця головоломка з’явилася лише в 2021 році. Кубик розроблений компанією YJ, і є міні версією кубика 4х4 з вбудованими магнітами. Так, такої головоломки ще не було! Розмір кубика всього 56 мм, це звичайний стандарт для кубика 3х3. Незважаючи на невеликий розмір, дана четвірка має чудовий механізм, зручно лежить в руці і має приємне обертання. Виконувати звичні формули OLL та PLL на маленькому кубику дуже зручно.

Кубик Рубіка YJ ZhiLong Mini 4x4 M

Покращені магнітні кубики 4х4 2018-2019 року

Але і до 2020 року також випускалися непогані магнітні кубики 4х4. За співвідношенням ціна і якість варто виділити такі модели:

Yuxin Little Magic 4×4 M

Магнітна четвірка покращеного рівня з лінійки Little Magic. У лінійці Little Magic від Yuxin як правило тільки якісні швидкісні головоломки, тому обравши цей куб ви однозначно не пожалкуєте. Дана четвірка поєднує в собі хорошу швидкість і контроль, магніти відмінно збалансовані і тільки покращують параметри кубика. Куб з’явився в літку 2019 року і досі не має значних недоліків в порівнянні з більш новими моделями.

YJ YuSu v2 M

YJ YuSu v2 M — це оновлена версія кубика 4х4 з бюджетної лінійки від бренду YJ, тепер з вбудованими магнітами!

Незважаючи на невисоку вартість оновлений кубик YuSu v2 M отримав абсолютно новий механізм, який робить збірку головоломки дуже приємною. Куб непогано ріже кути і завдяки сильним магнітам має відмінний контроль. Куб з’явився в продажу весною 2019 року і до сих пір є досить популярнім серед новачків, завдяки невисокій вартості і непоганим характеристикам.

Магнітні преміум кубики 4×4

Кубик YJ MGC 4×4

Вихід нового кубика MGC 4×4 з нетерпінням чекала величезна кількість спідкуберів. На момент появи четвірки, в лінійці вже давно був мегамінкс, і навіть кубики MGC 5х5 і MGC 6х6. Практично всі головоломки з лінійки MGC вельми успішні і при цьому мають порівняно невисоку вартість. MGC 4х4 не став виключенням. Головоломка моє сучасний механізм і не дуже високу вартість, що робить її популярною саме серед спідкуберів. Для новачків кубик може бути за дорогим. Але якщо вартість вас не лякає, то це точно гідний кубик 4х4 за співвідношенням ціни та якості.

Кубик YJ MGC 4x4

MoYu AoSu WR M

MoYu AoSu WR M — це злегка оновлена версія дуже успішної четвірки AoSu GTS v2M. Новинка випущена в серпні 2019 року, і є мабуть одним з кращих професійних кубиків 4х4 в світі. На відміну від AoSu GTS v2M новий AoSu WR M має розмір менше на цілих 2 міліметри, що робить його більш зручним практично для всіх спідкуберів. Крім цього була змінена колірна схема кубика та помітно вдосконалений механізм.

Кубик MoYu AoSu WR M без наклеек

Valk 4 M

Довгоочікувана топова четвірка від компанії QiYi з лінійки The Valk. М’який в міру швидкий куб з сильними магнітами і непоганим куторізом. Куб укомплектований красивим боксом, змінними пружинами різної жорсткості. На відміну від MoYu AoSu GTS v2 M, Valk 4 має явно більше контролю і сильніші магніти, також куб буде помітно м’якше.

Valk 4 M випускається в двох версіях: lite magnetic та strong magnetic, тому кожен спідкубер може обрати варіант магнітайзу, який подобається йому більше.

Valk 4 M (standart magnetic)

Рекомендуємо

Автор матеріалу: Геннадій Раков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.