Як вибрати кращі дротики для дартсу?

Дротики для дартс из вольфрама Winmax (80%) (+15 оперений и сумочка)

Вирішили зайнятися дартсом професійно? Тоді ця стаття саме для вас!

Якщо ви дійсно хочете досягти помітних результатів у цьому виді спорту, тоді звичайно ж потрібно подбати про якісний і звичайно ж професійний інвентар. Але відразу ж хочемо вас попередити, купити недорогі дротики професійного рівня у вас точно не вийде.

Професійні дротики для дартсу

Професійними дротиками для дартс можуть бути тільки дротики з вольфраму, або дротики з інших вкрай важких металів (і це точно не латунь і не сталь). Але як правило знайти дротики професійного рівня не з вольфраму дуже складно, тому в цій статті говорити буде саме про такі дротики.

Пару слів про вольфрам

Сам по собі вольфрам є дуже щільним і твердим матеріалом. Тому барель дротика виготовлена ​​з вольфраму виходить набагато меншою за розміром в порівнянні з дротиками з латуні і сталі. Саме фізичні особливості вольфраму і є основною причиною високої вартості дротиків з цього матеріалу, оскільки сам по собі вольфрам розплавити і обробити майже неможливо.

ВольфрамДля виготовлення дротиків вольфрам подрібнюється в порошок і змішується з іншими металами: нікель, мідь, сталь, або інші. Оптимальна частка вольфраму в дротиках 80-90%, але бувають і інші сплави, як з більшою кількістю вольфраму, так і навпаки. Якщо в дротиках відсоток вольфраму більше 95, тоді вони стають більш крихкими, і підвищується ризик їх поломки при падінні на тверду поверхню. З іншого боку низький вміст вольфраму призводить до того, що дротики стають м’якше, тому швидше зношуються, втрачається їх шорсткість. Дротики з відсотком вольфраму менше 70% повинні коштувати набагато дешевше, оскільки вони набагато легше піддаються обробці, але знайти подібні дротики в продажу у мене не вийшло.

Дротики из вольфрама

Розмір – головна перевага!

Так, саме компактний розмір дротиків з вольфраму робить їх кращим вибором для професіоналів. Граючи на високому рівні, дуже часто дартсмени потрапляють одним, двома, або навіть трьома дротиками в один сектор T20, T19, або в інші набірні сектори. Але кидаючи недорогими латунними дротиками, вже після першого попадання в сектор потроєння, місця для двох інших дротиків в ньому точно не вистачить. Потрібно дуже сильно постаратися, щоб загнати 3 великих латунних або сталевих дротика в сектор з потроєнням.

На фото нижче можна побачити, скільки місця в секторі з потроєнням займають 3 дротика з різних матеріалів. Найкомпактнішими є дротики з вольфраму. При вазі в 22 грами, вони мають діаметр всього 6 мм. Самими ж масивними з цієї трійки будуть дротики зі сталі, вагою в 22 грами, їх діаметр цілих 9 мм.

Профессиональный дротики и дротики для любителейСаме тому всі професіонали, без винятку, використовують тонкі дротики з діаметром барелі від 6 до 7,5 мм, при вазі 21-25 грамів. До порівняння, дротики з латуні або металу з такою вагою мають діаметр барелі 8-9 мм.

Дротики з вольфраму Winmax з вагою 22 грами. Діаметр барелі 6,3 мм.

Дротики для дартс из вольфрама Winmax (80%) (+15 оперений и сумочка)

Дротики такого розміру, при бажанні та вмінні можна без проблем загнати навіть в Bulls eye, і місця у вас точно вистачить! Але розмір дротиків з вольфраму, це не єдина їхня перевага.

Для любителів, такі характеристики дротиків не надто важливі, тому купувати дорогі дротики з вольфраму може бути не виправдано. Якщо ви граєте в дартс не часто і не плануєте вибивати багато потроєнь, тоді можна купити просто якісні дротики для дартсу.

Чудове зчеплення пальців з дротиком

Відмінний бонус, який ми отримуємо від дуже твердого вольфраму — це неймовірно високе зчеплення. Краї борозенок на барелі дуже гострі і з часом не тупляться, а якщо і тупляться, то це відбувається дуже повільно. Якщо ви граєте в дартс, то знаєте, що хороше зчеплення з дротиком це запорука влучних і стабільних кидків.

Оцініть візерунки барелів на цих моделях дротиків Winmax:

Дротики для дартс из вольфрама Winmax Ghoul (80%)

Дротики для дартс из вольфрама Winmax Poseidon (90%)

Мій особистий досвід використання Winmax Poseidon (90%) показує, що поверхня барелі залишається шорсткою навіть після тривалого використання інвентарю та згодом практично не змінюється.

Чи варто купувати дротики з вольфраму?

Якщо ви дочитали до цього моменту і все ще сумніваєтеся в необхідності покупки дротиків з вольфраму, тоді давайте розглянемо чисто фінансовий аспект. Тут ситуація дещо схожа на вибір мішені для дартс. Можна купити три якісних паперові мішені вартістю 600 гривень і використовувати їх протягом 5-6 місяців, а можна один раз купити професійний дартс Winmax Match Play, за ті ж кошти, і грати роками, при цьому фактично не маючи відскоків дротиків.

Те саме й з дротиками. Ви можете, почати експерименти, купуючи то одні, то інші дротики з звичних і недорогих матеріалів, таких як латунь і сталь. Кожен новий набір дротиків вам буде обходитися десь 10$, якщо купуєте в інтернеті, то сміливо додавайте вартість доставки. Виходить так, що замість 3-х наборів дротиків, якими ви будете користуватися деякий час і закините (з тих чи інших причин), краще все таки придбати один раз дротики з вольфраму, і зосередитися на тренуваннях, не маючи проблем із занадто великим діаметром барелі, або слизькою барелю дротика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *