Швидкісні кубики Рубика другої половини 2021 року

Швидкісні кубики Рубика другої половини 2021 року

В літку 2021 року деякі виробники анонсували випуск нових головоломок, а саме швидкісних кубиків 3х3. Давайте познайомимося з новинками ближче.

MoYu Weilong WRM 2021

Компанія Мою як завжди випустила оновлену версію свого флагмана серед кубиків 3х3. Новинка має знайому нам назву Weilong WRM, але зрозуміло що тепер він 2021 року. Чим вас може здивувати цей куб?

Перше що кидається в очі, це дуже низка вартість, порівняно з попередньою версією, але на подив, вже другий рік, вартість флагманів від Мою стає дешевшою, скоріше за все це пов’язано з високою конкуренцією від інших брендів, оскільки постійно виходять топові моделі від Dayan, GAN та QiYi. Новинка буде коштувати приблизно 700-800 гривень, це на рівні нового X-man Tornado v2.

Наступний сюрприз від виробника, це додавання можливості перемикання сили магнітів. Кубик буде мати 5 режимів з різною силою притягання, що дозволить без проблем дуже тонко налаштувати кубик під себе.

MoYu Weilong WRM 2021

В новому Weilong WRM 2021 також був дещо доопрацьований механізм, тому кубик став ще краще і сучасніше.

Комплектація головоломки поки залишається незмінною і налічує багато аксесуарів: запасну хрестовину, болти з гайками, викрутки і т.д. Головоломка вже доставляється із Китаю, тому скоро її можна буде замовити в нашому магазині.

Weilong AI

До вашої уваги новий розумний куб, який підключається до вашого смартфону або планшету через Bluetooth. Поки що інформації про новинку небагато, але декілька фактів ми для вас зібрали:

  • Новий Weilong AI розроблений на базі Weilong WRM 2020.
  • Наявність електронної серцевини не вплинуло на швидкісні характеристики куба.
  • Куб має гіроскоп.
  • Куб потребує зарядки і живиться від вбудованого акумулятора.

Weilong AI Magnetic

Куб має також декілька недоліків. Серед головних недоліків варто виділити вартість, яка складе приблизно 70$, що більше ніж вартість GAN 356 i v2. Також є нюансі стосовно зарядки новинки. Враховуючи вказані факти, а особливо вартість, на даний момент замовлення даних кубів в магазин не планується, можливо ситуація зміниться з часом.

GAN 11 M та GAN 11 AIR

Ще декілька новинок, які по суті є спрощеними версіями топової моделі GAN 11 M PRO. Але на відміну від флагмана, вартість цих головоломок помітно менше, але і наворотів в цих головоломках також менше.

GAN 11 M

Кубик 100% стане дуже цікавим для новачків, тому що як не крути, по механізму це топовий GAN 11, а те що магніти в середині використовуються стандартні (без магнітного ядра), то це не велика проблема, особливо для новачків (їм помітити різницю буде дуже складно). Кубик став помітно легше від топової моделі і важить всього 56 грам. Налаштовувати головоломку дуже просто і зручно, тому що GAN 11 M має професійні гайки для налаштування GES Pro. Для зменшення вартості головоломки довелося спростити комплектацію, тому з кубиком ви отримаєте GAN бокс 3-го покоління а не 7-го. Дану модель варто очікувати в асортименті Cubes.in.ua вже восени 2021 року.

GAN 11 AIR

Не дуже зрозуміла модель кубика від GAN. З одного боку куб позиціонується як дуже легкий, або навіть найлегший із сучасних кубів 3х3. Але при цьому кубик не є магнітним, що зменшує його популярність майже до нуля, тому що майже всі швидкісні кубики 3х3 навіть початкового рівня вже мають магніти. Що стосується налаштування, то кубик має просты гайки з двома режимами (0.6 та 0.8), змінити ж силу стискання пружини в цій головоломці просто неможливо (як варіант замінити гайки на інші, але в комплекті їх скоріше за все немає). На даний момент магазин Cubes.in.ua не розглядає цю модель як цікаву для українського ринку, тому очікувати цей куб в нашому магазині не варто.

X-Man Tornado v2 M

X-Man Tornado v2 — це найновіший флагманський кубик Рубіка 3×3 від компанії QiYi, випущений влітку 2021 року. Він помітно стабільніше, ніж багато інших ТОП кубиків, і оснащений зручною системою регулювання, за допомогою якої можна виставити 125 різних комбінацій налаштувань. X-Man Tornado v2 M — це перший кубик 3х3, в якому можна виставити цілих 5 режимів потужності магнітів. Варто також відзначити, що головоломка має відмінну комплектацію з шкіряним мішечком для зберігання кубика і спеціальним інструментом для налаштування. Розмір кубика 55 мм і він чудово підійде для тих, хто полюбляє головоломки невеликого розміру, а також для складання однією рукою.

Кубик Рубика X-Man Tornado v2 M

Вартість новинки буде приємно невисокою і складе меньше 800 гривень. Кубик очікується в нашому магазині до кінця літа.

Кубик Рубика X-Man Tornado v2 M

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *