Швидкісні кубики Рубіка 2022. Популярні моделі

Обираємо кубик Рубіка 3х3 в 2022 році

Настав 2022 рік, і напевно вже час робити новий огляд популярних головоломок, які є актуальними і сучасними на даний момент і не втратять своєї актуальності весь цей рік. Розпочинати будемо з недорогих швидкісних головоломок, а закінчимо як завжди найкращими кубиками Рубіка 3х3 в 2022 році.
Розпочнемо з новинок, які вийшли, або мають вийти в 2022 році.

MoYu Super RS3M

Оновлено один з найпопулярніших кубів початкового рівня MoYu RS3M. Нова версія 2022 року буде мати цілих 3 типи: звичайний магнітний куб,  Maglev версія, топова Maglev версія + Ball Core (з кулястою хрестовиною). З двома першими версіями все зрозуміло, а от що до останньої звичайно ж є питання =). Отже, версія з кулястою хрестовиною, також має систему Маглев, для мінімізації тертя, але окрім цього цей куб має магніти в хрестовині (щось схоже використовує виробник GAN вже майже 2 роки з виходу GAN 11 M Pro). Виробник заявляє не тільки чудову зрізку кутів та магнітну стабілізацію, але і доводку сторін до 35 градусів.

Super RS3m 2022Загалом головоломка була оновлена досить потужно, особливо якщо брати до уваги що найдорожча версія куба коштує цілих 20$ і об’єднала в собі справді багато новаторських рішень.

До недоліків головоломки можна віднести вагу, яка буде помітно вищою, ніж у професійних головоломок. Але з огляду на вартість кубиків це цілком нормально. Вага кубиків становить від 78 грамів у базової версії, і до 86 грамів у найдорожчої версії Ball Core.

X-man Tornado v3M

В цьому році також був оновлений топовий 3х3 від QiYi X-man. Третя версія головоломки також буде мати цілих 3 версії (дуже схоже на версії кубів Super Rs3M): звичайна магнітна версія, версія з магнітною хрестовиною і максимальна Magnetic + Magnetic Core.

Tornado V3MВартість кубиків буде на рівні 25-40$ в залежності від версії. X-man Tornado v3 будь якої версії, це вже повноцінний професійний куб 3х3 з достатньо великою кількістю функцій. Купуючи версію Standard ви вже отримуєте чудовий механізм, вбудовані магніти (з можливістю їх перемикання), новітню і зручну систему налаштування кубику і прикольну комплектацію. На відміну від того ж Super RS3M, вага головоломок буде значно меньшою від 69 грамів в версії Standard до 81 грами в максимальній версії.

Отже якщо ви плануєте купити головоломку вартістю від 1000 до 1500, то обов’язково розгляньте цю модель.

GAN 13 Maglev

Це найсучасніший шедевр серед професійних швидкісних головоломок! Розпочинаючи з неймовірно крутої упаковки і аксесуарів, закінчуючи найсучаснішими ноу-хау в розробці головоломок. Отже, нова версія флагманського кубика GAN буде мати дуже прикольну магнітну упаковку і новий магнітний бокс для зберігання. Весь куб налаштовується за допомогою маленького ключика, яким можна перемикати коліщатка для налаштування гайки, та змінювати потужність магнітів. Що стосується магнітів, то тут також були зміни. Магнітне ядро тепер притягує не тільки куточки, але й ребра. GAN 13 випускається в матовій версії і в версії UV (глянець).

GAN 13 MaglevПерейдемо до налаштувань. Магніти мають цілих 6 режимів потужності, на відміну від 3-х як це було в 12-й версії головоломки. Що стосується інших налаштувань, то кожну гайку можна налаштувати по двом параметрам: сила тиску магнітів, та відстань між елементами. Для кожного налаштування є по 6 режимів, тому налаштувати куб можна в величезній кількості варіацій. Враховуючи всі навороти, куб має вагу всього-навсього 71 грам, помітно випереджаючі своїх конкурентів. З часом очікується дещо спрощена версія GAN 13 FX з ще меньшою вагою (65 грамів), але без можливості змінювати силу магнітів.

Недорогі моделі кубиків Рубіка 3х3

Кубик MoYu Meilong 3×3 Magnetic

Це найдешевший з магнітних кубиків 3х3 на ринку, але незважаючи на це, кубик на 100% є швидкісним. Meilong 3×3 M непогано зрізає кути, має яскраві кольори, досить потужні магніти та навіть непогану комплектацію. Звичайно, що з коробки куб йде досить зажатим і не дуже добре змащеним, тому якщо ви купуєте куб не в нашому магазині, то головоломка може вам не сподобатися. Але, якщо головоломку налаштувати і змастити, як це робимо ми в Cubes.in.ua то вона принесе вам тільки задоволення, тому що в порівнянні з базарними кубами, або з оригінальним Рубіксом, Meilong 3×3 M супер крутий =).

Для досвідчених спідкуберів кубик не дуже актуальний, тому що і зрізання кутів і плавність обертання тут не на топовому рівні. Також налаштувати куб можна тільки за допомогою звичайних гвинтів, і все.

Кубик MoYu Meilong 3x3 M (new 2020)

Кубик Рубіка YJ Yulong v2M

Головоломка на ринку з 2019 року і до сих пір не втратила своєї актуальності. Кубик виготовленій з якісного кольорового пластику (зовні гладенький), всередині елементи мають рифлену поверхню для зменшення тертя і кращого розподілу мастила. Незважаючи на свою вартість, куб дуже швидкий і підходить для спідкубингу. Що стосується куторізу та плавності обертання сторін, то Yulong v2 M є трішки кращим за Meilong 3x3M, але разом з цим він дещо важчий і має дуже просту комплектацію. Налаштувати Yulong v2M можна тільки за допомогою звичайних гвинтів, додаткових інструментів для налаштування немає.

YongJun Yulong v2 M

Кубик Yuxin Little Magic 3×3 v2M

Нова версія досить успішного кубика 3х3 від Yuxin змінилася і візуально і з середини. В порівнянні з попередніми моделями Little Magic 3×3, цей куб вже іншого рівня, насамперед через наявність спеціальної гайки, яка змінює силу стиснення пружин.

Yuxin Little Magic v2M має гладеньку поверхню зовні, а з середини елементи мають спеціальне рифлення для зменшення тертя. Магніти в головоломці відчуваються на середньому рівні. Куторіз і плавність обертання сторін на досить високому рівні. Незважаючи на багато переваг, куб все ж такі поступається професійним моделям, але для початківців буде чудовим вибором.

Налаштувати куб можна за допомогою звичайних гвинтів. Окрім цього, спеціальним ключиком можна переключати силу стиснення пружини з кожного боку (зелена гайка на фото).

Кубик Рубіка Yuxin Little magic 3x3 v2 M (2021)

Кубики 3х3 покращеного рівня

Кубик Рубіка MoYu RS3M Maglev

Переходимо до головоломок наближених до професійного рівня. І перший куб це MoYu RS3M Maglev. Ця головоломка має не тільки чудовий швидкісний механізм, а і найновішу систему MagLev. Також тільки на Cubes ви можете замовити версію RS3M Maglev Magnetic + MOD з щедо посиленими магнітами.

MagLev — це нова система, яка замінила звичні пружини (які доречи досить часто скрипіли в моделі RS3M 2020). Тепер під гвинтами стоять потужні магніти, які відштовхуються і фактично імітують функцію пружин. Це дозволило зменшити тертя до мінімуму, а швидкість збільшити на максимум!

Зовні головоломка матова, а з середини, елементи частково виготовлені з праймарі пластику, що робить обертання сторін більш плавним.

Звичайно в головоломці такого рівня є і додаткові можливості для налаштування. Спеціальна синя гайка дозволяє змінити силу стискання магнітів (щоб сповільнити, або пришвидшити куб).

MoYu RS3M Maglev

Кубик QiYi MP 3×3

Новинка, яка по суті в Україні з’явилася тільки в 2022 році. QiYi MoFangGe випустили цілу лінійку головоломок під назвою MP яка включає кубики 2х2 – 5х5 та пірамідку. Всі головоломки досить непоганого рівня і комплектуються гарними боксами.

Що стосується кубику 3х3, то він за характером обертання схожий на професійний X-man Tornado v2M. Головоломка виготовлена з чорного пластику всередині, а зовні використаний гладенький кольоровий пластик. QiYi MP 3×3 має оновлену систему налаштування. Тепер для налаштування головоломки необхідно використовувати спеціальний ключик. З кожного боку є 5 режимів для налаштування, від максимально швидкісного режиму, до більш зажатого. Головоломка має механізм досить високого рівня, але можливостой для налаштування в кубику небагато, як в недорогих моделях, це звичайно є недоліком.

До інших переваг варто віднести прозорі капсули з магнітами як в головоломках GAN і дуже якісний і надійний бокс для зберігання кубику.

Кубик QiYi MP 3x3 (magnetic)

Кубик 3х3 Dayan Guhong v4 M

Новий Guhong v4 M з’явився в 2021 році і на подив дуже сподобався як новачкам, так і досвідченим спідкуберам. Оновлений Guhong став трішки більший за розміром аніж третя версія. По характеру обертання куби вийшли досить різними. Новинка має невелику вагу (дуже тонкий пластик), гарний швидкісний механізм і дуже потужні магніти. Якщо сказати точніше, то магніти відчуваються дуже сильно, тому що сам куб дуже легкий.

Скоріше за все саме сильне магнітне відчуття і подобається новачкам, ну а якісний швидкісний механізм дуже подобається досвідченим спідкуберам.

Комплектація головоломки також непогана. Разом з кубиком ви отримаєте гарний мішечок для зберігання, а також невелику викрутку для налаштування.

До недоліків Guhong v4 варто віднести відсутність додаткової можливості для налаштування окрім звичайних гвинтів. Також, якщо ви купуєте куб для багатогодинних тренувань, радимо гарно змастити центральні елементи куба (під пружиною), тому що тонкий пластик без мастила досить швидко може стертися.Dayan Guhong V4 M

Професійні кубики Рубіка 3х3

Кубик Weilong WRM 2021

Weilong WRM 2021 — це найновіша версія легендарного кубику 3х3 професійного рівня від MoYu. Ця головоломка розрахована вже на досвідчених спідкуберів, має безліч інструментів для налаштування, а також максимально сучасний швидкісний механізм. Кубик випускається в декількох комплектаціях, тому ви можете купити як порівняно недорогу версію Lite, та дещо дорожчу версію з фіолетового пластику та системою MagLev.

Серед інструментів для налаштування вам доступні: перемикання сили магнітів (5 положень), зміна сили стиснення пружин, стандарнті гвинти. В комплекті з кубом ви отримуєте викрутки для налаштування, якісний бокс, а в дорожчій версії і бокс з запчастинами. Цю головоломку можна налаштувати фактично під будь якого спідкубера.

MoYu WeiLong WR M 2021 Lite без наклеек

QiYi X-Man Tornado v2M

Ця новинка також з’явилася в 2021 році і має також багато чого цікавого! Розпочнемо з комплектації. Разом з кубом ви отримаєте: якісні мішечок і бокс для зберігання, багатофункціональну викрутку, фірмову картку і інструкцію для швидкісного складання.

Тепер що до самої головоломки. Куб отримав унікальний характер обертання граней (не схожий на більшість інших кубів). Всередині куб чорний, а зовні гладенький з кольоровими кришечками.

Кубик Рубіка X-Man Tornado v2 M

Магніти в головоломці встановлені в спеціальні капсули (які прикольно оформлені дизайнерами). Кожну з капсул можна перемикати, змінюючи при цьому силу магнітів. Під центральною кришкою головоломки можна знайти оновлену гайку, яка має цілих 2 інструменти для налаштування. Повертаючи гайку в різні боки ви маєте змогу змінити силу стиснення пружин, а також відстань між елементами (аналог звичних гвинтів). Таким чином, варіантів для налаштування в Tornado v2M просто безліч. Враховуючи продажі цієї головоломки в 2021 році, можна з упевненістю сказати що і в 2022 році це буде чудовий вибір.

Кубик Рубіка X-Man Tornado v2 M

Dayan ZhanChi Pro M, Mscube MS3 v1

Також варто згадати і ці дві моделі професійних кубиків 3х3, а саме Dayan ZhanChi Pro M, Mscube MS3 v1.

Dayan ZhanChi Pro M — це останій і дуже сучасний кубик 3х3 від віробника Dayan. Ця головоломка має приємне, м’яке та плавне обертання сторін. Куб дуже сучасний і має швидкісний механізм, і безліч налаштувань: зміна сили стиснення пружин, перемикання сили магнітів. Кожен спідкубер зможе без проблем налаштувати головоломку під свої побажання.

Кубик Рубика DaYan ZhanChi Pro M 2021Mscube MS3 v1 — буде помітно дешевше за Dayan, але незважаючи на це, головоломка 100% професійного рівня. MS3 v1 виготовлений з праймарі пластику всередині, тому має м’яке і приємне обертання. Магніти в головоломці відчуваються дуже потужно, особливо в версії де саме 48 магнітів. В версії куба де 96 магнітів, магнітне відчуття не таке потужне і більше сбалансоване. Іншою особливістю кубику Mscube MS3 v1 є використання пластикової хрестовини без гвинтів (як в головоломкаї GAN), що робить куб максимально сучасним і довговічним. В комплектацію також входить безліч запасних частин на випадок поломки.

В 2022 році Mscube MS3 v1 помітно здешевшав, через появу нових моделей від інших брендів, тому купівля саме цього куба може бути досить вигідною.

Кубик Рубика MSCUBE MS3-V1 M (ENHANCED)

Професійні кубики 3х3 GAN

GAN 11 M

Порівняно доступним кубиком від GAN покращеного рівня є модель GAN 11 M. Це нова головоломка, яка була розроблена в 2021 році на заміну застарілому GAN 356M, які мають стати помітно дешевшими в 2022 році (ми очікуємо отримати до літа декілька моделей застарілих моделей, які будуть мати дуже привабливу вартість).

По самій назві кубику можна зрозуміти що це саме той топовий GAN 11, але дещо спрощена версія. По кількості налаштувань GAN 11 M задовільнить більшість спідкуберів, при чому в цій головоломці вже не використовуються застарілі змінні гайки, тут вже встановлена нова покращена гайка з додатковими налаштуваннями (як в топових моделях). Через відсутнісь додткового магнітайзу, ця модель має неймовірно малу вагу, всього 56 грамів, що також є досить суттєвою перевагою.

Магнітайз в головоломкці використовується звичайний (48 магнітів) і комплектація помітно простіша ніж в більш дорогих версіях GAN 11, тому і вартість головоломки помітно дешевша від Pro версії.

Кубик GAN 11 M

Професійний кубик GAN 11 M Duo та GAN 11 M Pro

Ці дві моделі кубиків 3х3 від GAN є більш технологічними від GAN 11M. Основною особливістю цих моделей є наявність магнітної хрестовини і додаткових магнітів в кутовиї елементах. Цей додатковий магнітайз покращює доведення шарів до такого рівня, якого немає в жодних інших кубикаї від інших брендів. Технологія є дуже крутою, одразу ж відчувається і дуже ефективно виконує свою роботу. І Pro версія і версія Duo комплектується сучасним боксом від GAN і необхідними аксесуарами.

Єдиною різницею мід Pro версією і версією Duo, є наявність можливості перемикання сили магнітів, саме доводки сторін. Силу стандартних магнітів навіть в Pro версії змінити неможна.

Звичайно ж, гайки в головоломці використовуються сучасні, з широким спектром налаштувань, тому кожен зможе налаштувати головоломку за своїми побажанями.

Кубик GAN 11 M Pro є революційно сучасною головоломкою, тому ідеально підходить для професійних спідкуберів. Завдяки подвійному магнітайзу, головоломки мають чудовий контроль, тому так само будут цікаві і новачкам, які хочуть саме найкращий кубик 3х3. Версія Duo має порівняно дешевшу вартість і трішки меншу вагу, тому також є дуже привабливим варіантом для придбаня.

Кубик GAN 11 M ProGAN 12 MagLev

А це вже найсвіжіша новинка від GAN саме 2022 року. Нажаль на момент створення огляду, ми ще не маємо цієї моделі в наявності і описати її характеристики детально ми не в змозі, але маємо надію що скоро це зміниться. Але варто сказати, що в цій головоломці була запроваджена іще одна сучасна технологія, а саме система MagLev. MagLev — це система яка замінює металеві пружини в головоломці за допомогою магнітів, які поверненні один до одного однаковою полярністю. Шість пар магнітів встановлені під гайками і відштовхуються один від одного імітуючи пружини. Завдяки новій технології сила тертя в головоломкці знижена до мінімуму.

GAN 12 Maglev

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.