Найкращі мегамінкси та пірамідки в 2022 році

Найкращі мегамінкси та пірамідки в 2022 році

Продовжуємо огляд найкращих WCA головоломок для швидкісного складання. В цій статті ви дізнаєтеся про нові і не дуже нові, але найкращі моделі мегамінксів та швидкісних пірамідок для спідкубингу які є актуальними в 2022 році.

Швидкісні Мегамінкси (Meganimx)

YJ YuHu V2M мегамінкс

Порівняно недорогий магнітний мегамінкс від виробника YJ. Вартість цієї головоломки складає приблизно 400 гривень, і сам мегамінкс позиціонується як покращена модель для новачків. Але по факту головоломка фактично не поступається навіть дорожчим професійним моделям. Так, можливо плавність обертання шарів не на найвищому рівні, але куторіз і інші швидкісні параметри в YuHu v2M на високому рівні.

На сьогодні YJ YuHu V2M, завдяки оптимальному співвідношенню вартості та швидкісним характеристикам є вибором багатьох спідкуберів в Україні та світі. Також саме цією головоломкою поставлені рекорди України і по сінглу і по середньому часу.

Що стосується дизайну головоломки, то він також на високому рівні, куб не тільки зручний, але й дуже ефектно виглядає.

Магнитный мегаминкс Yuhu v2 M

Бортики в головоломці мають дуже вдалу форму, і полегшують складання головоломки на швидкість. Магніти відчуваються на середньому рівні і гарно виконують свою роботу.

Якщо вам повезе, ви можете й замовити чорні кришечки для головоломки (досить часто сірий колір змінюється на чорний для зручності).

Комплектація YuHu v2M дуже проста: головоломка, коробка, інструкція.

Інші моделі непоганих магнітних мегамінксів

Радимо вам також розглянути до покупки і декілька інших моделей мегамінксів, які мають непогані механізми і також добре підходять для спідкубінгу:

 1. Meilong Megaminx Magnetic: цікавий дизайн зі зручними бортиками, оптимальні магніти, невисока ціна, непоганий швидкісний механізм.
 2. Yuxin Little Magic Megaminx v3 M: новинка 2022 року, цікавий дизайн з бортиками та виїмками на центральних елементах, непоганий швидкісний механізм.
 3. SS Mr. M Megaminx: класичний дизайн, магніти середньої потужності, непоганий механізм.

Мегамінкси професійного рівня

Dayan Megaminx

DaYan Megaminx V2 M – це новий надзвичайно легкий Megaminx створений компанією Dayan в кінці 2020 року спеціально для швидкісної збірки. Саме цей мегамінкс на сьогодні є вибором багатьох топових спідкуберів як по всьому світу так і в Україні.

Мегаминкс DaYan Megaminx v2 MВнутрішня поверхня елементів DaYan Megaminx V2 M має унікальну хвилеподібну форму, щоб забезпечити плавне обертання граней і уникнути залипання. Головоломка має 120 вбудованих магнітів, які відмінно стабілізують повороти граней. DaYan Megaminx V2 M також дуже непогано зрізає кути на рівні 40-45 градусів, а зворотня зрізка на рівні 20-25 градусів.

Також варто відзначити невеликий розмір і вагу головоломки, що дуже важливо, адже дозволяє без труднощів тренуватися годинами без втоми в руках і набагато легше виконувати складні формулі.

Комплектація головоломки досить непогана. Разом з мегамінксом ви отримуєте: викрутку для налаштування, змінні пружини іншої жорсткості, фірмовий мішечок для зберігання.

Інші мегамінкси ТОП рівня

Galaxy Megaminx v2M (та Galaxy v2 LM) — це досить старі головоломки, але свого часу вони були найкращими, і навіть сьогодні вони залишаються на досить високому рівні. Нажаль вартість Galaxy Megaminx v2M досить висока, і купувати цю модель без серйозної знижки не має сенсу. Ми в Cubes.in.ua продаємо залишки ціх головоломок по дуже вигідній ціні, тому ви маєте шанс на вдалу покупку =). Серед плюсів цієї моделі варто виділити гарний механізм, дуже зручну форму, наявність чорних кришичок в комплекті.

GAN Megaminx — топовий мегамінкс від GAN, який так і не став дуже розповсюдженим, скоріше за все через свою високу вартість.

Якість головоломки просто на захмарному рівні:

 • приємний матовий пластик,
 • праймарі пластик з сотами всередині,
 • магніти в капсулах,
 • увігнута форма куточків та ребер,
 • гарна комплектація.

Мегаминкс GAN

Окрім цього, головоломка має неймовірну комплектацію: гарнющий бокс-куля, фірмова картка, мішечок GAN, комплекти змінних гайок різної жорсткості.

Варто додати, що головоломка неймовірно легка, має м’яке обертання граней і чудовий куторіз.

До недоліків GAN Megaminx варто віднести:

 • відсутність чорних кришок для сірої сторони,
 • не дуже вдале фарбування сірого кольору, яке деяким спідкуберам не подобається,
 • дуже висока вартість головоломки.

Швидкісні пірамідки початкового рівня

Yuxin Little Magic magnetic Pyraminx

Отже перша пірамідка, на яку вам варто звернути увагу це Little Magic magnetic Pyraminx від виробника Yuxin. Новинка була розроблена в минулому 2021 році, і одразу сподобалася спідкуберам. Головними перевагами цієї пірамідки є невисока вартість (близько 250 гривень) і чудовий швидкісний механізм з потужними магнітами.

Пирамидка магнитная Yuxin Little Magic M (2021)Звичайно, в порівнянні з професійними моделямі в Little Magic magnetic Pyraminx немає професійних налаштувань, використовується звичайний кольоровий пластик (не праймарі) і дуже проста комплектація, але незважаючи на це, для більшості спідкуберів така пірамідка буде чудовим вибором.

В тому випадку, якщо ви маєте результати наближені до ТОП рівня, або якщо вам дуже важливі додаткові налаштування, варто розглядати дорожчі моделі.

MoYu RS Pyraminx

А це вже новинка 2022 року. Довгоочікувана пірамідка із лінійки головоломок MoYu RS. Новинку випустили одразу у двох варіантах – звичайна версія та версія Maglev. Головоломка відрізняється невеликою вагою, відмінним швидкісним механізмом, можливістю змінювати силу стиснення пружин і, звичайно ж, помірною ціною. По суті, головоломка є недорогою версією професійної головоломки Weilong Pyraminx, тільки з меншою кількістю функцій і виготовленою з більш дешевших матеріалів (без праймарі пластику). Як результат, плавність обертання сторін у RS пірамідки помітно гірше ніж у пірамідки Weilong, та й змінити силу магнітів у цій пірамідці також не можна.

Пирамидка MoYu RS Pyraminx M Maglev

Maglev версія головоломки має впізнаваний дизайн — фіолетову середину, тому ви завжди можете дізнатися головоломку з такою системою без особливих зусиль.

MoYu Weilong Pyraminx

Пірамідка Weilong також вийшла на ринок у 2022 році і зайняла провідну позицію серед головоломкою такого типу. Описуючи цю головоломку, варто відзначити такі її особливості: сучасний швидкісний механізм, наявність різних можливостей для тонкого налаштування, комплектація запасною хрестовиною, наявність Maglev версії. До другорядних плюсів головоломки можна також віднести досить міцну будову, яка фактично унеможливлює випадання елементів куточків (при цьому зняти кришки куточків дуже не просто).

Якщо ви придбали таку пірамідку і хочете провести її налаштування, зверніть увагу, що для зняття кришок куточків необхідно підчепити кольорову кришечку з двох сторін тонким предметом, тоді клямки будуть зняті і вона легко знімається. Сильно тягнути за кришку не радимо, бо є ризик пошкодити центральний елемент.

До мінусів головоломки варто віднести наявність щілин майже на всіх куточках. Щілини утворюються через специфічну будову верхівок (кольорових кришок куточків).

Пирамидка Weilong

Maglev версія головоломки всередині виготовлена із красивого фіолетового пластику.

QiYi MS Pyraminx

Ще одна магнітна пірамідка з помірно невисокою ціною. Пірамідка QiYi MS була розроблена в 2020 році, і має також непоганий швидкісний механізм. Поверхня головоломки матова, але нажаль, інколи має незначні потертості. Всередині головоломки використовується праймарі пластик, для забезпечення плавності обертання, та максимальної швидкості. Грані головоломки обертаються дуже легко і стабілізуються магнітами.

Варто відзначити, що головоломка комплектується гарним боксом для зберігання, тому може бути непоганим варіантом для подарунку.

QiYi MS Pyraminx без наклеекДо недоліків QiYi MS Pyraminx варто віднести:

 • наявність незначних потертостей на пластику,
 • магніти відчуваються не дуже сильно,
 • механізм не ТОП рівня,
 • немає додаткових налаштувань.

Враховуючи вартість пірамідки, всі ці недоліки не є дуже суттєвими. Радимо QiYi MS Pyraminx всім хто полюбляє головоломки від QiYi, та тим, хто просто шукає якісну магнітну пірамідку в межах 250 гривень.

Швидкісні пірамідки професійного рівня

ShengShou Mr. M Pyraminx

Швидкісна пірамідка для спідкубінгу від одного з найбільших виробників головоломок в світі компанії ShengShou. Досить стара модель, яка багато років була і досі залишається однією з найкращих швидкісних пірамідок в світі. Зовні пірамідка виготовлена з гладенького рифленого пластику, що дуже незвично, а в середині використовується праймарі пластик. Магніти в пірамідці відчуваються на середньому рівні, і чудово виконують свою роботу. В порівнянні з X-man Bell, SS Mr. M має кращій контроль і більш привабливу вартість (як правило до 300 гривень).

Shengshou Mr. M Pyraminx

Нажаль, налаштувати головоломку можна тільки за допомогою звичайних гвинтів.

Що стосується комплектації, то вона також дуже проста і включає коробку та інструкцію.

Пірамідка QiYi X-man Bell

Це легендарна швидкісна пірамідка від QiYi, професійного рівня, яка була розроблена досить давно і фактично роками є вибором багатьох спідкуберів по всьому світу і в Україні. Ця модель дещо втратила своє лідерство тільки в 2020-2021 роках, після того як на ринок вийшли X-man Bell v2M, та GAN Pyraminx.

Пирамидка X-man pyraminx

До сильних сторін цієї пірамідки варто віднести порівняно невисоку вартість (як правило до 400 гривень). Головоломка виготовлена з гладенького кольорового пластику зовні та праймарі пластику всередині. QiYi X-man Bell pyraminx має максимально швидкий механізм, чудово ріже кути, а магніти відчуваються дуже потужно. Виділити явні недоліки в цій моделі фактично не можна, окрім, додаткових налаштувань, яких в цій моделі фактично немає. Налаштувати пірамідку можна лише за допомогою 4-х гвинтів.

Комплектується головоломка досить просто: коробка, інструкція та декілька запасних магнітів.

Пірамідка QiYi X-man Bell v2M

Переходимо до більш сучасних моделей. X-man Bell v2M — це оновлена версія легендарної X-man Bell, яку виробник випустив в 2020 році. Пірамідка отримала багато сучасних нововведень. Розпочнемо з дизайну.

Пирамидка X-man Bell v2 M (2020)

Оновлена Ball v2 візуально змінилася дуже сильно, і відрізнити цю модель від інших пірамідок досить просто. Магніти в елементах вбудовані в спеціальних червоних капсулах, що виглядає дуже ефектно.

Зовні пірамідка виготовлена з гладенького кольорового пластику (може мати незначні потертості), в середині використаний праймарі пластик для забезпечення плавності рухів, та швидкості.

В порівнянні з першою версією, новинка має декілька нових інструментів для налаштування:

 • перемиканя сили магнітів,
 • наявність додаткових магнітів, які за бажанням можна додати до стокових в куточках (таким чином можна посилити магніти в кутах).

Налаштувати пірамідку також можна і звичайними гвинтами.

В комплекті з головоломкою ви отримуєте:

 • багатофункціональну викрутку з насадками,
 • додаткові магніти,
 • рекламні картки,
 • інструкцію.

Пирамидка X-man Bell v2 M (2020) черный пластикX-man Bell v2 стане чудовим вибором для більшості спідкуберів, які хочуть сучасну швидкісну пірамідку професійного рівня. Вартість цієї моделі складає приблизно 450-500 гривень.

GAN Pyraminx

В 2020 році компанія GAN випустила професійну швидкісну пірамідку, одразу в трьох версіях:

Механізми в пірамідках повністю однакові, але що стосується магнітайзу та комплектації — є розбіжності.

Розпочнемо з дизайну. Пірамідка GAN виготовлена з гладенького пластику зовні, без будь яких потертостей, і виглядає просто неймовірно! Всередині пірамідки використаний праймарі пластик з фірмовими сотами від GAN. Обертання граней в GAN Pyraminx неймовірно м’яке. Що сосується магнітайзу, то в перших двох версіях використовується магнітна хрестовина, яка забезпечує помірне магнітне відчуття з частковою доводкою сторін + стандартні магніти в куточках. Найдорожча версія має крім магнітної хрестовини ще й повний набір магнітів від стандартного магнітайзу, що забезпечує додаткову стабілізацію.

Пирамидка GAN Pyraminx Omnidirectional axis positioningТепер що до комплектації. Дві дорожчі версії (окрім Standard version) мають в комплекті набори змінних гайок, з різною жорсткістю пружин, що точно не буде зайвим для профі. Також змінити швидкість пірамідки можна за допомогою двох варіантів встановлення гайки.

Найголовнішим недоліком даних пірамідок є відсутність можливості змінювати силу магнітів, а також їх ціна. ТОП версія коштує фактично 1000 гривень, найдешевша близко 600.

Пирамидка GAN Pyraminx Explorer version

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.