Нові кубики від GAN cube 2021 року

Головоломки GAN 2021

У 2021 році компанія GAN вже встигла випустити дуже багато новинок, і ми впевнені, що до кінця року їх вийде ще чимало.

Отже, що ж з новинок GAN можна придбати вже сьогодні в інтернет-магазинах головоломок України?

А ось що з новинок GAN варто очікувати вже найближчим часом:

Ну а тепер більш детальніше познайомимося з кожною новинкою.

GAN 11 M PRO

Цей куб чекали багато, і профі і звичайно ж новачки. Особливістю GAN 11 Pro M є нова система магнітайза. Магніти в цьому кубику вбудовані не тільки в ребра і куточки як зазвичай, а тепер і в хрестовину і ніжку куточка. Це робить обертання кубика унікальним, а на максимальній потужності магнітів, доведення сторін просто феноменальне.

Цього разу новинка була виготовлена ​​в 4-х версіях: матовий пластик + праймарі пластик, матовий пластик + чорний пластик, soft пластик + праймарі пластик і глянсовий пластик + праймарі. Дві останні версії вже є Limited Edition, і будуть коштувати набагато дорожче, оскільки фабрика їх вже не виготовляє.

Як і у всіх ТОП кубах від GAN, в GAN 11 M Pro є нова гайка, яка дозволяє тонко налаштувати головоломку і отримати бажану швидкість обертання. У комплектації також є оновлення — бокс тепер не прозорий (білий) і відкривається при натисканні, що досить прикольно і практично.

GAN 356i v2

GAN 356 i v2

GAN 356 i v2 — це друга поліпшена версія кубик 3х3, в який була інтегрована новітня технологією Smart-Cube. Завдяки відстеженню всіх рухів і отримання повної статистики: обороти в секунду (TPS), перехоплення, кількість ходів, ця головоломка, безсумнівно дозволить поліпшити ваші результати абсолютно незвичним і захоплюючим способом! Додаток для смартфона GAN Cube Station, дозволить вам також боротися з друзями та іншими куберами по всьому світу!

У новій версії головоломки було виправлено декілька проблем:

 • тепер можна побачити чи заряджається кубик по світінню всередині,
 • час зарядки скоротилося до 1,5 години,
 • кубик довше працює на одному заряді (до 5 годин активної гри),
 • щоб активувати кубик досить просто зробити поворот однієї з граней.

Ск’юб GAN Skewb

Cкьюб GAN skewb M (Enhanced Core Positioning Edition)

Новий топовий ск’юб від GAN версії Enhanced Core Positioning Edition має подвійну систему стабілізації магнітами: стандартне положення магнітів всередині елементів + ​​магніти в хрестовині головоломки і на ніжках кутів.

GAN Skewb – це перший швидкісний ск’юб, який має спеціальні гайки для максимально тонкої настройки. Numerical хрестовина головоломки не має різьби і звичних болтів, тому можна з упевненістю сказати, що головоломка прослужить максимально довго.

Ще однією перевагою ск’юба від GAN є неймовірно низька вага, всього 79 грамів. Виробник також заявляє неймовірно високий куторіз — на рівні 90 градусів. Внутрішні частини елементів головоломки мають звичну для GAN поверхню в формі бджолиних сот, що зменшує тертя і дозволяє краще розподілятися мастилу по всьому механізму.

Комплектація:

 • головоломка,
 • набір змінних вставок в гайки,
 • інструкція по складанню головоломки,
 • інструкція по налаштуванню головоломки,
 • бокс для зберігання,
 • фірмовий мішечок від GAN.

Monster Go пірамідка

Пирамидка Monster Go

Нова пірамідка Monster Go — це точна копія пірамідки GAN, але тільки без вбудованих магнітів і додаткових інструментів для налаштування. А ось такі плюси як плавність обертання, мінімальна вага і чудова якість матеріалів залишилися незмінними. Ціна швидкісної пірамідки Monster Go набагато нижче магнітної версії від GAN, тому більше підходить для спідкуберів початківців, які тільки починають свої тренування.

GAN i Carry

GAN 356 i Carry (Android, IOS)

GAN 356 i Carry – це спрощена версія розумного кубика від GAN з інтегрованою технологією Smart-Cube. На відміну від GAN 356 i v2 новинка не має вбудованого акумулятора, а також гіроскопа, що значно зменшило вартість пристрою!

При підключенні кубика GAN 356 i Carry до смартфону ви отримуєте можливість відслідковувати всі рухи головоломки, а також отримувати повну статистику: обороти в секунду (TPS), кількість ходів, за винятком перехоплень. Додаток для смартфона GAN Cube Station, дозволить вам навчатися, тренуватися і звичайно ж змагатися з друзями та іншими куберами по всьому світу!

GAN 11 M Duo

Кубик GAN 11 M Pro (матовый + черный внутри)

Ви вважаєте що швидкісні кубики 3х3 від GAN дуже дорогі? А як на рахунок GAN 11 M, який коштує всього 1300-1400 гривень (близько 50$)? Вже на початку або в середині літа, кожен фанат головоломок від GAN і не тільки, зможе купити собі кубик, виготовлений за новітніми технологіями, з досить привабливою ціною, на 700 гривень дешевше ніж GAN 11 M Pro!

Єдиною різницею між головоломками є можливість перемикання сили магнітів в дорогому GAN 11 M Pro, а також наявність декількох версій. Більше дешевий GAN 11 M Duo виготовляється тільки з матового пластику + праймарі в середині. Оскільки механізму перемикання сили магнітів в новому кубику немає, його вага зменшилася до рекордних 59 грамів.

Купуючи GAN 11 M Duo ви отримуєте кубик з магнітною хрестовиною, новими технологічними гайками, які можна налаштувати як завгодно, повну комплектацію від GAN 11 M PRO і все це за привабливішою ціною.

GAN Smart Timer

Таймер GAN Smart Timer серебристый

Новий надсучасний таймер для спідкубингу був розроблений компанією GAN. Новинка вийшла на ринок тільки навесні 2021 року і є найсучаснішим рішенням на сьогодні.

Головною особливістю даного таймера є можливість підключення його до свого смартфону через Bluetooth до додатку GAN Cube Station.

Таймер живиться від 4-х батарейок ААА, що має забезпечити досить довгий період роботи без заміни батарей. На відміну від інших таймерів, GAN Smart Timer відображає на дисплеї не тільки соті частки, але і тисячні.

Таймер має роз’єм для підключення до комп’ютера 2,5 мм.

Скьюб Monster Go

Скьюб Monster Go

Ск’юб Monster Go дуже схожий на новий GAN Skewb, але не має вбудованих магнітів і додаткових інструментів для налаштування. А ось такі плюси як плавність обертання, мінімальна вага і чудова якість матеріалів залишилися незмінними. При створенні бюджетного Monster Go Skewb розробники впровадили кілька технічних рішень від більш дорогих професійних головоломок GAN: хрестовина без різьблення, налаштування головоломки без використання викрутки і високу якість матеріалів. Головоломка має красиву подарункову упаковку і чудово підійде на подарунок спідкуберу новачку!

Monster Go 2х2

Кубик Рубика Monster Go 2х2

Новий кубик Рубіка 2х2 з лінійки головоломки Monster Go від бренду GAN. Як завжди за порівняно невисоку вартість ви отримуєте головоломку найвищої якості, виготовлену з використанням новітніх технологій дизайну головоломок від GAN.

Кубик має гарну подарункову упаковку і буде чудовим подарунком для спідкубери новачка.

До технологічних особливостей кубика Monster Go 2х2 варто віднести:

 • хрестовина без різьблення (Numerical),
 • налаштування кубика без використання викрутки,
 • покриття в формі бджолиний сот на внутрішній поверхні елементів,
 • приємний матовий пластик.
 • висока якість матеріалів і збірки головоломки.

GAN 251 M PRO

GAN 251 M PROГоловоломка ще в розробці і повинна вийти на ринок найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *