Швидкісні кубики Рубіка 2020-2021 року

Кубик Рубика 2021

І ось настав 2021 рік. Незважаючи на безліч проблем в 2020 році пов’язаними з епідемією Covid-19, китайські виробники швидкісних головоломок все ж змогли порадувати нас чудовими новинками, деякі з яких встигли вийти в другій половині 2020 року, а деякі ось-ось вийдуть на ринок в 2021 році. Якщо ви ще не знаєте де купувати новій кубик 3х3, тоді заходьте на Cubes.in.ua та робіть свій вибір.

GAN I Carry (очікується в липні)

GAN 356 i Carry – це спрощена версія розумного кубика від GAN з інтегрованою технологією Smart-Cube. На відміну від GAN 356 i v2 новинка не має вбудованого акумулятора, а також гіроскопа, що значно зменшило вартість пристрою!

При підключенні кубика GAN 356 i Carry до смартфону ви отримуєте можливість відслідковувати всі рухи головоломки, а також отримувати повну статистику: обороти в секунду (TPS), кількість ходів, за винятком перехоплень. Додаток для смартфона GAN Cube Station, дозволить вам навчатися, тренуватися і звичайно ж змагатися з друзями та іншими куберами по всьому світу!

GAN 356 i Carry (Android, IOS)Dayan Zhanchi pro M (очікується в червні)

Dayan Zhanchi Pro MВиробник Dayan за останні роки радує спідкуберів досить непоганими новинками. Розпочалося все з Dayan Tengyun M, після цього ми познайомилися з Dayan Guhong v3 M, і не так давно ми познайомилися з Tengyun v2 M і Guhong v4M. Всі ці моделі показали себе як швидкісні головоломки дуже гарного класу, тому з нетерпінням чекаємо новий Zhanchi pro M, який має бути дуже технологічним і звичайно ж професійним кубиком.

Будова кубика Dayan Zhanchi Pro M
Будова кубика Dayan Zhanchi Pro M

Як ми бачимо на зображенні, новий куб буде мати стандартні болти для налаштування викруткою, додаткову вставку для налаштування без викрутки, а також спецальну гайку для налаштування сили стягнення сторін. Окрім цього, кожен спідкубер зможе змінювати силу магнітів в головоломці. Новика по технологічності на рівні з кубиками 3х3 від GAN, вартість новинки становитиме приблизно 1050-1100 гривень.

GAN 11 M Duo (очікується в червні)

GAN 11 M duo

Ви вважаєте що кубики від GAN дуже дорогі? А як на рахунок GAN 11 M, який коштує всього 1300-1400 гривень? Вже на початку або в середині літа, кожен фанат головоломок від GAN і не тільки, зможе купити собі кубик, виготовлений за новітніми технологіями, з досить привабливою ціною, на 700 гривень дешевше ніж GAN 11 M Pro!

Єдиною різницею між головоломками є можливість перемикання сили магнітів в дорогому GAN 11 M Pro, а також наявність декількох версій. Більше дешевий GAN 11 M Duo виготовляється тільки з матового пластику + праймарі в середині. Оскільки механізму перемикання сили магнітів в новому кубику немає, його вага зменшилася до рекордних 59 грамів.

MSCUBE MS v1

Кубик Рубика MSCUBE MS3-V1 M (ENHANCED)В цьому році з’явився новий бренд MSCUBE, який на сьогодні випустив декілька моделей кубиків 3х3. В Україні доступні до купівлі кубик MS v1 із стандартним магнітайзом, а також версія з 96 магнітами. Пару слів про бренд MSCUBE. Все що вам треба знати про цей бренд, це те що головоломки там розробляє дизайнер кубиків GAN, який вирішив змінити місце роботи і створити щось нове з більш демократичною ціною. На відміну від головоломок GAN, кубики MSCUBE помітно дешевше, і при цьому мають досить непогані швидкісні характеристики. Головоломки мають декілька унікальних технічних рішень: використання пластикової хрестовини з унікальним дизайном, використання подвійного магнітайзу, комплектація якісними аксесуарами.
Кубик Рубика MSCUBE MS3-V1 M (STANDARD)

GAN 11 Pro M

Кубик GAN 11 M Pro (матовый + черный внутри)

Цей куб чекали багато, і профі і звичайно ж новачки. Особливістю GAN 11 Pro M є нова система магнітайза. Магніти в цьому кубику вбудовані не тільки в ребра і куточки як зазвичай, а тепер і в хрестовину і ніжку куточка. Це робить обертання кубика унікальним, а на максимальній потужності магнітів, доведення сторін просто феноменальне.

Цього разу новинка була виготовлена ​​в 4-х версіях: матовий пластик + праймарі пластик, матовий пластик + чорний пластик, soft пластик + праймарі пластик і глянсовий пластик + праймарі. Дві останні версії вже є Limited Edition, і будуть коштувати набагато дорожче, оскільки фабрика їх вже не виготовляє.

Як і у всіх ТОП кубах від GAN, в GAN 11 M Pro є нова гайка, яка дозволяє тонко налаштувати головоломку і отримати бажану швидкість обертання. У комплектації також є оновлення — бокс тепер не прозорий (білий) і відкривається при натисканні, що досить прикольно і практично.

Кубик GAN 11 M ProGAN AIR M

GAN 356 AIR M (magnetic)

Цей ТОП куб з’явився на ринку влітку 2020 року і є молодшим братом легендарного GAN XS, але без функції перемикання сили магнітів. Головною відмінною рисою саме цієї моделі, є максимально низька вагу, поліпшений механізм (на рівні GAN XS), хороша комплектація і відмінна система настройки, як у всіх топових моделях від GAN. З огляду на вартість головоломки і її рівень, можна сміливо рекомендувати GAN AIR M до покупки в 2021 році.

GAN 356 XS

GAN 356 XS — як і раніше є одним з кращих кубиків 3х3 з можливістю перемикання сили магнітів. Незважаючи на те що ця модель з’явилася ще в кінці 2019 року, механізм GAN 356 XS є і досі актуальним і неймовірно швидкісним, а сам куб має величезну кількість інструментів для налаштування. Якщо ви хочете топовий GAN з вартістю до 2000 гривень то обов’язково розгляньте цей варіант.

Кубик GAN 356 XS 2019MoYu Weilong WR 2020

Незважаючи на те що в назві цього кубика вказано 2020 рік, ця модель точно буде актуальна весь 2021. Цей кубик повністю відрізняється по обертанню від головоломок GAN, але по всьому світу є величезна кількість фанатів саме цього бренду і цього обертання.

MoYu WeiLong WR M 2020

Кубики з лінійки Weilong вже багато років займають найвищі позиції в рейтингу кращих головоломок для спідкубинга і саме кубиком Weilong GTS v2 M був поставлений поточний світовий рекорд 3,47 секунди. Weilong WR 2020 має вбудовані магніти, спеціальні гайки для тонкого налаштування кубика, а також багато запасних частин (хрестовина + гайки з болтами), які швидше за все вам будуть потрібні, якщо ви справжній спідкубер і будете робити кубиком тисячі збірок.

MoYu RS3 M 2020

MoYu RS3 M 2020 (magnetic)А цей кубик 100% заманить вас своєю ціною, адже коштує він до 300 гривень, але при цьому має і магніти і відмінний механізм, і навіть систему додаткового налаштування сили пружин! На ринку швидкісних головоломок RS3 M — це революційне рішення, адже отримати куб з такою кількістю прибамбасів за такі гроші до цього року було нереально. Можна з упевненістю сказати, що в 2021 році RS3 M від MoYu буде лідером продажів в своєму ціновому сегменті.

Dayan Guhong v4 M

Dayan Guhong V4 MЦю новинку варто очікувати в Україні ближче до кінця січня або навіть в лютому 2021 року. Вартість новинку буде близько 400 гривень. Поки даних про цей куб не так багато, але з огляду на популярність Guhong v3 M в 2020 році, є надія що нова версія буде також досить успішною. Після отримання новинки ми обов’язково доповнимо цей матеріал.

Лінійка кубиків YJ Zhilong mini 3×3, 4×4, 5×5

Zhilong mini

Вся лінійка Zhilong це не просто швидкісні і магнітні головоломки, особливістю всіх цих кубиків є їх розмір, набагато менше стандарту. Розмір кубика 3х3 становить всього 50 мм, кубика 4х4 – 56 мм, ну а п’ятірка має розмір всього 58 мм (це навіть не дотягує до стандарту 4х4). За механізмами кубики досить непогані, але сказати що це ТОП для спідкубинга не можна. Більше інформації про новинки буде після їх отримання та тестування (середина лютого).

Yuxin Little Magic Magnetic 3×3

Yuxin Little magic 3x3 Magnetic без наклеек (2020)

Перша версія Yuxin Little Magic побачила світ ще в далекому 2017 році. І за цей час цей швидкісний куб непогано утримував свої позиції, успішно конкуруючи навіть з більш новими моделями. Але вже в 2020 році в компанії Yuxin вирішили створити магнітну версію головоломки Yuxin Little Magic v2 M. Після отримання новинки ми були приємно здивовані, тому що куб був оновлений повністю. Механізм головоломки змінили (візуально нагадує Yuxin Huanglong), якість пластика стало на порядок краще і найголовніше, кубик став магнітним. Як на мене, то сила магнітів трохи завелика, але ця проблема на сьогодні простежується в багатьох бюджетних кубиках 3х3, тому що на це є попит серед новачків.

Бюджетні магнітні головоломки MoYu Meilong Magnetic

У цій лінійці головоломок вже аж 5 позицій:

Meilong 2×2 M
Meilong 3×3 M
Meilong 4×4 M
Meilong 5×5 M
Пірамідка Meilong M

Магнитные головоломки MoYu Meilong

Всі головоломки мають максимальний показник співвідношення ціна / якість. Обертання всіх головоломок на висоті, навіть не дивлячись на низьку вартість. Єдиним розчаруванням є пірамідка, вона по обертанню все ж трохи поступається кубикам, але з огляду на свою вартість є також дуже непоганим варіантом для покупки.

Квадратні ж головоломки можуть використовуватися як новачками, так і досвідченими спідкуберамі.

Переваги та недоліки головоломок лінійки Meilong Magnetic

Meilong 2×2 M — одне з кращих рішень по співвідношенню таких параметрів як швидкість, контроль, вага серед кубиків 2х2 вартість до 300 гривень. До недоліків можна віднести хіба що плавність обертання.

Meilong 3×3 M — легкий, швидкий, магнітний. До мінусів можна віднести: якість елементів (можуть бути невеликі щілини на куточках), невисокий контроль, а також занадто велика сила магнітів (це на любителя).

Meilong 4×4 M — легкий, маленький, контрольний. До мінусів можна віднести тільки слабкий куторіз. Meilong 4×4 M з коробки не дуже швидкий, але після притирання ця проблема зникає. Свого часу куб отримав не аби яку популярність серед топових спідкуберів світу.

Meilong 5×5 M — має переваги такі ж як куб 4х4: легкий, маленький, контрольний. До мінусів відносимо той же слабкий куторіз і локапи при зрізанні великих кутів (частково вирішується звиканням). Також хотілося б трохи сильніші магніти між центральними шарами.

Всі описані головоломки є відмінними варіантами для покупки протягом усього 2021 року, оскільки розроблені нещодавно. Відразу ж після отримання інших новинок, інформація про них буде додана в цей матеріал.

Автор матеріалу: Раков Геннадій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *