Як вибрати Фіджет куб або інший антистрес?

Купить Фиджет куб

Нагадаємо вам, що фіджет куб був вигаданий братами Метью і Марком Маклахлан ще в 2016 році, а швидше за все і раніше, але саме в 2016 році їх проект отримав величезне фінансування на платформі Kickstarter, після чого почалися роботи з виробництва пристрою. В Україні даний антистрес з’явився приблизно разом з фіджет спінерами, десь на початку 2017 року.

Купить Фиджет куб

На подив попит на спіннери виявився в рази вище, принаймні спочатку. Ці штуки, які можуть обертатися декілька хвилин розліталися як гарячі пиріжки на вокзалі, але вже через 2-3 місяці, попит на цю іграшку сильно впав, а з огляду на кількість спінерів які було завезено в країну за цей час, заробити на їх продажу вже стало неможливо.

Чого не скажеш про фіджет куби. Цей кубик антистрес виявився куди більш цікавим і більш живучим на ринку =). На це є декілька причин:

 • фіджет куб цікавіший дорослим,
 • фіджет куб має 6 функцій.

Проблема в тому, що оригінальний Fidget куб досить дорогий, його ціна повинна бути мінімум 10-12$, китайські ж аналоги можуть коштувати в межах 100 гривень (+ – 4$), але ось їх якість може сильно відрізняться в залежності від фабрики, на якій вони виготовлялися.

Як вибрати фіджет куб хорошої якості?

Ми запропонуємо вам кілька порад, які дозволять вам купити фіджет куб хорошої якості.

Вимагайте тільки реальні фото

Як правило, багато магазинів розміщують в своєму каталозі фотографії фіджет кубів, які відрізняються від тих, що продаються, і в цьому можуть бути проблема. Іноді можна побачити фото оригінальних фіджетів з вартістю 95 грн, що є на 100% обманом.

Переконайтеся у продавця, що фото товару є справжнім, і що це саме те що продається в магазині на даний момент.

В каталозі Cubes.in.ua завжди тільки справжні фотографії, зроблені нашими фахівцями.

Вимагайте перевірку товару перед відправкою

Продаючи фіджет куби не перший рік ми багато разів зіткалися з дрібними дефектами, навіть в партіях якісних фіджет кубів, тому вимагайте у продавця обов’язково перевірити саме ваше замовлення, кожну кнопочку на пристрої!

Soft touch пластик!

Китайці 100% не будуть виготовляти погані фіджет куби з Soft touch пластика, тому намагайтеся знайти саме такі. У нашому каталозі ви можете без проблем купити антистрес кубики з софт тач пластику.

Недоліки дешевих антистрес кубиків

Як визначити що перед вами дешевий фіджет куб? Розглянемо кілька ознак:

 • Кнопки на одній зі сторін (5 кнопок) зроблені з пластику а не з гуми.
 • Металева кулька погано крутитися і не натискається.
 • Вмикач натискається важко і може погано клацати.
 • Диск з точкою може погано крутитися.
 • На корпусі можуть бути сильно помітні щілини.

Пристроєм з такими дефектами користуватися не так вже й приємно. Ціна подібних пристроїв як правило до 100 грн., Але можуть бути і винятки, тому будьте пильні.

Нові покоління антистрес товарів

Після появи Fidget cube, кількість антистрес товарів стає дедалі більше. З’явилася і друга версія цього пристрою, тільки вже від китайських дизайнерів =).

Fidget куб v2 (большой) черный 12 сторон

Подібний фіджет куб другої версії має вже 12 сторін, ціна такого антистресу як правило перевищує 10$, в нашому каталозі великий Fidget куб v2 можна купити вже від 249 гривень. Незважаючи на те, що цей куб зроблений зі звичайного пластика, безліч його частин зроблені з приємною м’якої гуми, кнопочки відмінно клацають і крутилки обертаються плавно. Загалом пристрій гідної якості, навіть не дивлячись на китайський дизайн =).

Fidget Pad

Нещодавно ми також отримали чудовий аналог класичного фіджет кубика — не фіджет пад (джойстик антистрес). Пристрій має прикольний дизайн, і виготовляється із софт тач пластику. Основні функції пристрою:

 1. Чотири пластикових кнопки, дві з яких видають клацання при натисненні, дві натискаються без клацання.
 2. Міні джойстик (грибочок) з плавним обертанням.
 3. Вмикач.
 4. Диск з точкою для обертання.
 5. Крутилка з тріскачкою.
 6. Крутилка з плавним ходом.
 7. Кнопка з пружинкою.

Пристрій дуже прикольний і візуально і по функціоналу. Якщо вам сподобався даний дизайн, то цей антистрес саме для вас.

Антистресс джойстик

Автор матеріалу: Раков Геннадій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *