Швидкісні кубики Рубика популярні в 2023 році

Швидкісні кубики Рубика популярні в 2023 році

Поступово минув 2022 рік. За цей рік українці пережили багато страшних подій, але при цьому мужньо зустріли 2023 рік з надією на перемогу. Незважаючи на війну в нашій країні спідкубинг активно розвився, і в цьому році було проведено немало офіційних змагань, встановлено нові рекорди. Оскільки фактично всі топові виробники головоломок знаходяться в Китаї, через Covid-19 вони помітно зменшили свою активність, але все одно, ми маємо новинки, про які ми і розповімо в цій статті.

Нові кубики 3х3 які приїдуть в Україну тільки в 2023 році

Dayan TengYun v3M (кінець 2022 року)

Компанія Dayan оновила свій флагманський куб із лінійки TengYun. В Україні новинка з’явиться не раніше 2023 року. Це вже третя версія кубика, і, як завжди, не обійшлося без серйозних змін.

Оновлений кубик за своєю механічною будовою став схожим на кубики GAN. Головна подібність – це будова хрестовини та налаштування кубика (дуже схоже на налаштування в GAN 356X, XS). У комплекті з кубиком ви отримуєте ще 2 набори змінних вставок в гайку, які допоможуть налаштувати кубик по різному.

Dayan TengYun v3MЩо стосується магнітайзу, то тут також було впроваджено зміни. Крім стандартних 48 магнітів у ребрах та куточках, було додано додаткові магніти. Точно їхню дію поки що оцінити складно. Більше інформації щодо магнітайзу та характеру обертання кубику ми додамо після отримання товару.

Для налаштування сили стиснення пружин у головоломці необхідно використовувати спеціальний ключик, для зміни сили магнітів, у комплекті з кубиком йде невелика плоска викрутка.

TengYun v3 M вийшов досить цікавим та своєрідним кубиком. Якщо ви є фанатом головоломок від Dayan і хочете придбати новий професійний кубик 3х3, рекомендуємо розглянути цей варіант.

MSCube MS3X 2022 (кінець 2022 року)

Новий куб професійного рівня від виробника MSCube (бренд вже викуплений DianSheng). Новинка з’явилася в кінці 2022 року, тому на ринку України з’явиться на початку 2023 року. І як завжди, виробники швидкісних головоломок не втомлюються дивувати нас новаторськими рішеннями.

Кубик MS3X 2022 буде і Maglev і не Maglev одночасно. Відповідні режими можна просто перемкнути при бажанні і отримати відповідний результат. Крім цього, в головоломці використовується зовсім нова хрестовина, яка складається з внутрішньої частини і зовнішньої. Магніти в новинці влаштовані в прозорі капсули, що виглядає дуже ефектно.

Кубик Рубіка MSCube MS3X 2022 + смазка Варто також зазначити що головоломка має дуже прикольну комплектацію. По перше куб гарно упакований і має незвичайну фірмову підставку. Саму коробку від куба можна використовувати як бокс для зберігання. Для завзятих спідкуберів також є гарні новини! Куб має купу запасних запчастин, це і хрестовина і гайки і т. д.

Що стосується характеру обертання, налаштувань і т.д., ми будемо знати більше після отримання і тестування головоломки.

Кубики які з’явилися в кінці 2022 року в Україні

MoYu Super RS3M (початок 2022 року)

Super RS3M — оновлена версія одного з найпопулярніших кубиків початкового рівня MoYu RS3M 2020. Нова версія 2022 року має цілих 3 версії: звичайний магнітний кубMaglev версія, топова Maglev версія + Ball Core (з кулястою хрестовиною). З двома першими версіями все зрозуміло, а от що до останньої звичайно ж є питання =). Отже, версія з кулястою хрестовиною, також має систему Маглев, для мінімізації тертя, але окрім цього цей куб має магніти в хрестовині (щось схоже використовує виробник GAN вже майже 2 роки з виходу GAN 11 M Pro). Виробник заявляє не тільки чудову зрізку кутів та магнітну стабілізацію, але і доводку сторін до 35 градусів.

Super RS3m 2022Загалом, головоломка була оновлена досить потужно, особливо якщо брати до уваги що найдорожча версія куба коштує цілих 20$ і об’єднала в собі справді багато новаторських рішень. Що стосується обертання кубику, то одразу помітно, що пластик в головоломці використали більш жорсткий, що не дуже приємно, куб став більш галасливим. Що стосується механізму, то особливої різниці в зрізанні кутів, або у плавності обертання шарів, нажаль не помічено. Звичайно, варто відзначити що топова версія має значну доводку сторін, і якщо ви хочете перейти з RS3M 2020 на оновлений, то краще купувати топову версію, тоді різнися буде дуже помітною.

Огляд Super RS3M Maglev

X-man Tornado v3M (середина 2022 року)

В цьому році також був оновлений топовий 3х3 від QiYi X-man. Ця версія головоломки також буде мати цілих 3 версії (дуже схоже на версії кубів Super Rs3M): звичайна магнітна версія, версія з магнітною хрестовиною і максимальна Magnetic + Magnetic Core.

Tornado V3MВартість кубиків буде на рівні 25-40$ в залежності від версії. X-man Tornado v3 будь якої версії, це вже повноцінний професійний куб 3х3 з достатньо великою кількістю функцій.

По характеру обертання, головоломка дещо схожа на попередній Tornado v2M, але не суттєво відрізняється, можливо через використання праймарі пластику. Версії з магнітною хрестовиною вже мають більш сучасний характер обертання, з суттєвою доводкою сторін, що дуже нагадує новітні головоломки від GAN.

Купуючи навіть версію Standard ви вже отримуєте чудовий механізм, вбудовані магніти (з можливістю їх перемикання), новітню і зручну систему налаштування кубику і прикольну комплектацію. На відміну від того ж Super RS3M, вага головоломок буде значно меньшою від 69 грамів в версії Standard до 81 грами в максимальній версії.

Отже якщо ви плануєте купити головоломку вартістю від 1000 до 1500, то обов’язково розгляньте одну з версій Tornado v3M.

GAN 13 Maglev (кінець 2022 року)

Це найсучасніший шедевр серед професійних швидкісних головоломок! Розпочинаючи з неймовірно крутої упаковки і аксесуарів, закінчуючи найсучаснішими ноу-хау в розробці головоломок. Отже, нова версія флагманського кубика GAN буде мати дуже прикольну магнітну упаковку і новий магнітний бокс для зберігання. Весь куб налаштовується за допомогою маленького ключика, яким можна перемикати коліщатка для налаштування гайки, та змінювати потужність магнітів. Що стосується магнітів, то тут також були зміни. Магнітне ядро тепер притягує не тільки куточки, але й ребра. GAN 13 випускається в матовій версії і в версії UV (глянець).

GAN 13 MaglevПерейдемо до налаштувань. Магніти мають цілих 6 режимів потужності, на відміну від 3-х як це було в 12-й версії головоломки. Що стосується інших налаштувань, то кожну гайку можна налаштувати по двом параметрам: сила тиску магнітів, та відстань між елементами. Для кожного налаштування є по 6 режимів, тому налаштувати куб можна в величезній кількості варіацій. Враховуючи всі навороти, куб має вагу всього-навсього 71 грам, помітно випереджаючі своїх конкурентів. З часом очікується дещо спрощена версія GAN 13 FX з ще меньшою вагою (65 грамів), але без можливості змінювати силу магнітів.

Огляд GAN 13 Maglev

Інші головоломки, які є актуальними в 2023 році

Оскільки більшість все ж таки купуються недорогі кубики 3х3, давайте розглянемо, і інші моделі головоломок, які є актуальними для купівлі в 2023 році.

Кубик MoYu Meilong 3×3 Magnetic

Це найдешевший з магнітних кубиків 3х3 на ринку, але незважаючи на це, кубик на 100% є швидкісним. Meilong 3×3 M непогано зрізає кути, має яскраві кольори, досить потужні магніти та навіть непогану комплектацію. Звичайно, що з коробки куб йде досить зажатим і не дуже добре змащеним, тому якщо ви купуєте куб не в нашому магазині, то головоломка може вам не сподобатися. Але, якщо головоломку налаштувати і змастити, як це робимо ми в Cubes.in.ua то вона принесе вам тільки задоволення, тому що в порівнянні з базарними кубами, або з оригінальним Рубіксом, Meilong 3×3 M супер крутий =).

Для досвідчених спідкуберів кубик не дуже актуальний, тому що і зрізання кутів і плавність обертання тут не на топовому рівні. Також налаштувати куб можна тільки за допомогою звичайних гвинтів, і все.

Кубик MoYu Meilong 3x3 M (new 2020)

MoYu RS3M 2020

Цей куб займає друге місце про продажам в 2022 році. Головоломка має досить непоганий механізм, додаткову систему налаштування (зміна сили стиснення пружин) та досить невелику вартість. Куб підійде навіть досвідченим спідкуберам для щоденних тренувань, щоб не стирати дороговартісні головоломки. Ще однією перевагою кубика є його міцність і надійність, він не такий тендітний і механічно складний як деякі топові головоломки, тому чудово підходить для щоденного використання дітьми.

MoYu RS3 M 2020 (magnetic)Звичайно, що у порівнянні з більш дорогими кубами, MoYu RS3M 2020 має певні недоліки, але нови загалом не суттєві. Так, куб не такий плавний, не так гарно ріже кути в деякі моменти, але все це не критично. Саме тому, головоломка не втрачає актуальності і сьогодні.

Кубик 3х3 Dayan Guhong v4 M

Новий Guhong v4 M з’явився в 2021 році і на подив дуже сподобався як новачкам, так і досвідченим спідкуберам. Оновлений Guhong став трішки більший за розміром аніж третя версія. По характеру обертання куби вийшли досить різними. Новинка має невелику вагу (дуже тонкий пластик), гарний швидкісний механізм і дуже потужні магніти. Якщо сказати точніше, то магніти відчуваються дуже сильно, тому що сам куб дуже легкий.

Скоріше за все саме сильне магнітне відчуття і подобається новачкам, ну а якісний швидкісний механізм дуже подобається досвідченим спідкуберам.

Комплектація головоломки також непогана. Разом з кубиком ви отримаєте гарний мішечок для зберігання, а також невелику викрутку для налаштування.

До недоліків Guhong v4 варто віднести відсутність додаткової можливості для налаштування окрім звичайних гвинтів. Також, якщо ви купуєте куб для багатогодинних тренувань, радимо гарно змастити центральні елементи куба (під пружиною), тому що тонкий пластик без мастила досить швидко може стертися.Dayan Guhong V4 M

Кубик Рубіка QiYi MP 3×3

Новий кубик 3х3 із лінійки швидкісних головоломок QiYi MP. Головоломки з цієї лінійки мають кілька цікавих відмінностей:

  1. Головоломки комплектуються гарними та практичними боксами.
  2. Внутрішні частини головоломок виготовлені із чорного пластику.
  3. Магніти в головоломках встановлені в прозорі капсули, і їх можна легко побачити на внутрішніх сторонах елементів.

Головоломки з лінійки QiYi MP відносяться до середнього цінового діапазону та оптимально поєднують такі параметри як якість та швидкісні характеристики.

Трійка QiYi MP 3х3 отримала новітню систему налаштування як у топового X-Man Tornado v2 M, але з меншою кількістю функцій. По швидкісним характеристикам і характеру обертання, QiYi MP схожий на Tornado v2M, також дуже швидкий, м’який, та тихий. Радимо для цієї головоломки використовувати не швидке мастило, для додавання контролю. Куб відноситься до сегменту головоломок вартістю 500-600 гривень і повністю відповідає своїй ціні випереджаючи по характеристикам дешевші моделі.

Огляд кубиків QiYi MP 2×2-5×5

Кубик MoYu Weilong WRM 2021

Weilong WRM 2021 — це найновіша версія легендарного кубику 3х3 професійного рівня від MoYu. Ця головоломка розрахована вже на досвідчених спідкуберів, має безліч інструментів для налаштування, а також максимально сучасний швидкісний механізм. Кубик випускався в декількох комплектаціях, і спочатку можна було купити куб з великою кількістю запчастин, нажаль на сьогодні доступна тільки версія Lite, та дещо дорожча MagLev версія з фіолетового пластику всередині.

MoYu WeiLong WR M 2021 Lite без наклеек

Серед інструментів для налаштування вам доступні: перемикання сили магнітів (5 положень), зміна сили стиснення пружин, стандарнті гвинти. В комплекті з кубом ви отримуєте викрутки для налаштування, якісний бокс, а в дорожчій версії і бокс з запчастинами. Цю головоломку можна налаштувати фактично під будь якого спідкубера.

QiYi X-Man Tornado v2M

Ця новинка також з’явилася в 2021 році і має також багато чого цікавого! Розпочнемо з комплектації. Разом з кубом ви отримаєте: якісні мішечок і бокс для зберігання, багатофункціональну викрутку, фірмову картку і інструкцію для швидкісного складання.

Тепер що до самої головоломки. Куб отримав унікальний характер обертання граней (не схожий на більшість інших кубів). Всередині куб чорний, а зовні гладенький з кольоровими кришечками.

Кубик Рубіка X-Man Tornado v2 M

Магніти в головоломці встановлені в спеціальні капсули (які прикольно оформлені дизайнерами). Кожну з капсул можна перемикати, змінюючи при цьому силу магнітів. Під центральною кришкою головоломки можна знайти оновлену гайку, яка має цілих 2 інструменти для налаштування. Повертаючи гайку в різні боки ви маєте змогу змінити силу стиснення пружин, а також відстань між елементами (аналог звичних гвинтів). Таким чином, варіантів для налаштування в Tornado v2M просто безліч. Враховуючи продажі цієї головоломки в 2021 і 2022 році, можна з упевненістю сказати що і в 2023 році цей куб не втрачає своєї актуальності, навіть не зважаючи на вихід нової 3-ї версії.

Кубик Рубіка X-Man Tornado v2 M

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *