З чого складається дротик для дартсу

Строение дротика для дартс

Дартсмени початківці як правило знають небагато інформації про дротики для дартсу. Звичайно ж, з досвідом доводиться все більш детально знайомитися з кожним аспектом гри, якщо звичайно ж ви бажаєте досягти помітних успіхів. В цьому матеріалі ми познайомимо мас з будовою дротика для дартс, а також розглянемо кожну частину дротика більш детально.

Тут ми детально розповідаємо про вибір мішені для дартс, а у попередній нашій статті ми розібралися з видами дротиків для дартсу, починаючи з найпростіших, закінчуючи професійними, які виготовляються з вольфраму. Якщо ви ще не ознайомилися з цими матеріалами, то обов’язково перейдіть за посиланнями.

Будова дротика для дартс

Отже, з чого складається стандартний дротик для дартсу.

Строение дротика для дартс1. Голка дротика

Як правило виготовляється з якісної нержавіючої сталі. Кожен дартсмен має контролювати гостроту голок в своїх дротиках, особливо уважно слідкуйте за неважкими дротиками (дротики з негострими голками мають більший шанс випасти з мішені). Також бувають і дротики з пластиковою голкою, але вони використовуються для електронної мішені.

Чат для дартсменов
Приєднуйся до чату дартсменів України:https://t.me/cubesdartsclub

Корисне: додаток для гри в дартс онлайн.

2. Барель (barrel)

Барель, або тіло дротика виготовляється як правило з латуні, стали, вольфраму і рідко з інших сплавів. Недорогі моделі дротиків мають барель з латуні, професійні ж дротики як правило виготовляються з вольфраму. Перевага вольфраму в тому, що він набагато щільніше латуні і дротик стандартної ваги має помітно менший розмір. Граючи на професійному рівні це має величезне значення, тому що чим менше діаметр барелі, тим можна більш купчасто заганяти дротики в мішень (наприклад всі 3 в один невеликий сектор). Оскільки обробити вольфрам набагато складніше ніж латунь, вартість таких дротиків як правильно перевищує 30$. Вага барелі в професійних дротиках як правило складає від 19 до 28 грам. Для новачків оптимально вибирати дротик з вагою барелі від 19 до 24 грамів. Використовувати легші недорогі дротики для новачків також можна, але все ж з часом для підвищення влучності доведеться звикати до більш важких і дорожчих дротиків.

3. Хвостовик (shaft)

Частина дротика, до якої кріпитися оперення, яке стабілізує політ дротика. Дана частина дротика, як і оперення найчастіше виходить з ладу через влучення в задню частину дротика іншими дротиками. Як правило хвостовики для дротиків виготовляється з пластика і має розмір від 28 до 48 мм. Більш довговічними вважаються хвостовики з легкого металу, наприклад алюмінію, вони можуть витримати не одне влучення в себе іншим дротиком, але мають трохи більшу вагу, що може погано впливати на баланс дротика. Для зменшення ймовірності поломки хвостовиків з пластику, на частину біля оперення можуть одягати спеціальне кільце.

4. Оперення (flight)

Оперення дротика призначене для стабілізації польоту. Як правило в більшості випадків використовується оперення стандартного розміру (тип Standart). Оперення дротика як правило виготовляється з пластика різної товщини: від 75 до 150 мікрон. Якщо товщина оперення більше 100 мікрон, то служить воно як правило набагато довше. Як би там не було при частих тренуваннях оперення досить швидко псується, тому рекомендуємо при покупці дротиків, також купити і декілька запасних наборів оперення.

Після вибору інвентарю для дартс, обов’язково ознайомтеся з правилами гри в дартс.

Вибери дротики для дартсу в магазині Cubes.in.ua

Як вибрати мішень для дартсу

Автор матеріалу: Раков Геннадій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *